Oto kolejna wzruszająca akcja zainicjowana na Facebooku. Tym razem wydarzenie nie kręci się wokół biustu, pupy i innych intymnych części ciała. 11 listopada celebrujemy, obok Narodowego Święta Niepodległości, dzień buziaka w czółko. Infantylne do kwadratu?

Wydarzenie wymyśliły dwie użytkowniczki portalu Marka Zuckerberga – Patrycja i Karolina. Dziewczynom udało się zwabić już ponad 6,5 tys. facebookoholików. A wabią tu: https://www.facebook.com/event.… .

Na stronie eventu brak jakichkolwiek informacji o dniu buziaka w czółko, ale nietrudno się domyślić, o co w tym wszystkim chodzi. Tłumaczyć nie będziemy.

“Lajkerom” w zasadzie się podoba: “…Dzięki!…:) Niebawem bedzie dzień całowania w d…, ale ogłoszony będzie z ambony… Co do dnia 11,11.2011, to dla mnie dzień jedyny w swoim rodzaju…heh! 55 !!!…:)” – komentuje Włodek, chociaż nie brakuje głosów sprzeciwu: “11 listopada?? Poje*ało kogoś??” – komentuje Michał, “Jesteście po*ebani. 11 listopada to się flagi rozwiesza i świętuje Dzień Niepodległości” – irytuje się Piotr.

Na Facebooku doskonale sprzedają się głupkowate inicjatywy. Nie będziemy przypominać dziesiątek mniej lub bardziej interesujących wydarzeń, o których pisaliśmy na Fejsiku. Ale tu nie chodzi o żaden zryw narodowy, lecz o dobrą zabawę.

Dołączycie do grona świętujących? A może macie dość infantylizacji Facebooka?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

9 Replies to “Całuśne święto na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *