Seksowna Rihanna jest królową Facebooka. Barbadoska wokalistka zajmuje w zestawieniu najpopularniejszych artystów na portalu 2. miejsce, tuż za Eminemem. Ale wśród kobiet nie ma sobie równych.

Facebookowa popularność Rihanny nie przekłada się jednak na jej wynik w zestawieniu topowych gwiazd w social mediach – Social 50 Music Chart Billboardu. Tu pierwsze miejsce należy do Adele. RiRi jest druga. Na miejscu trzecim uroczy Justin Bieber http://www.billboard.com/charts… .

Rihanna ma na Facebooku ponad 53,3 mln fanów https://www.facebook.com/rihann… .

Artystka (lub moderator jej fanstrony) co najmniej dwa razy w tygodniu publikuje w Osi czasu newsy z życia celebrytki – a to wrzuci zdjęcie, a to zamieści link do artykułu, a to poinformuje o sukcesie wokalistki.

Galeria zdjęć RiRi jest przebogata. Najciekawsze są kadry z fanami – na niektórych piosenkarka dosłownie wariuje, innym razem jest grzeczniutka, czasami także potrafi złapać fankę za… piersi.

Najgorętsze są kadry z magazynu “Enquire”. Pewnie cenzorzy portalu przegapili odsłonięty biust Rihanny. Poniżej część zbiorów z facebookowego albumu wokalistki.

Zasługuje na “lajka”?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Co pokazuje Rihanna na Facebooku?

  1. a mnie ona w..k..u..r bo robi się gwiazdą,dużo jej brakuje do madonny,jacksona,nawet adela jest lepsza,ktoś dobrze napisał że mogłaby być panią za pieniądze podzielam..

  2. banda bałwanów !!! zazdrość was zżera !!! fajna z niej dziewczyna i do tego oryginalna hehehe nie to co madonna czy jackson

  3. Jak na moje oko to klacz perszerona. A gusty niektórych “mężczyzn” z Polski są zadziwiające. Do tego obrona amerykańszczyzny sprzedawanej w Polsce lepiej niż w stanach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *