Użytkowniczki Facebooka nie próżnują. Bez względu na pogodę publikują na swoich profilach ciekawe i pikantne zdjęcia. Dzięki przebiegłości dociekliwych czytelników z przyjemnością je Wam prezentujemy na łamach Fejsika.

Poniższa galeria to pokłosie międzynarodowego dnia bez stanika, który świętowaliśmy w minioną środę. Przypomnijmy, że wydarzenie odbywa się rokrocznie i jest anonsowane na Facebooku http://www.fejsik.pl/Miedzynaro… .

Nasze bohaterki świętowały bez skrępowania i nie omieszkały uwiecznić owego świętowania. No i przede wszystkich opublikować gorących kadrów. Część z nich zajęła miejsce zdjęć profilowych. Cenzorzy jak zwykle przespali. I bardzo dobrze. Niech śpią dalej.

Roztargnionym wyjaśniamy, że portal zabrania publikowania na społecznościowym podwórku jakiejkolwiek golizny. Nikt jednak nie precyzuje, czym jest “pornografia”. Nie nam oceniać, czy załączone zdjęcia łamią purytański regulamin kolosa, czy też nie.

Rozsądźcie sami. Które kadry powinniśmy ocenzurować?

(via Facebook, web)

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

19 Replies to “Co się pokazuje na Fejsie? (FOTO)

  1. może to chodzi o fakt zakupu nowej rzeczy nowy ciuch jadymy z fotką, nowy telefon, aparat?to o to chodzi w tych “przesłaniach”:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.