Najpopularniejszy ptaszek w sieci dostanie nowe skrzydełka. Wirtualne – rzecz jasna. Jak donosi Adweek niebawem Twitter zostanie wzbogacony o odtwarzacz multimedialny. Według anonimowych źródeł w serwisie będą wyświetlane seriale przygotowane specjalnie dla ćwierkających cybermaniaków.

Co warte podkreślenia seriale na Twitterze będą interaktywne. Nie ma więc mowy o “zwykłej” rozrywce wideo, lecz o prawdziwej interakcji na linii producent-internauci. Póki co mikroblogerskie imperium odmawia jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie.

Według Adweek ćwierkające seriale będą kalką programów typu reality show emitowanych na antenie MTV, jak np. “The Real World” czy “The Hills”. Widzowie będą mogli komentować poszczególne odcinki a nawet wpływać na losy bohaterów!

To jeszcze nie wszystko. Tweetując będzie można dzielić się poszczególnymi epizodami. Każdy serialowy tweet zostanie dozbrojony o media player. Nie ma mowy o żadnych YouTube’ach.

Po co Twitterowi kinowa rewolucja? Dla kasy. Seriale to nie tylko rozrywka dla użytkowników. To przede wszystkim potężna platforma dla reklamodawców.

Podobno multimedialna funkcja ma zostać udostępniona późną jesienią, jeszcze w tym roku.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

4 Replies to “Ćwierkająca rewolucja! Seriale na Twitterze

  1. nawet nie ma komentarzy, tak twiter, bez sensowny twor w naszej szerokosci geograficznej, cieszy sie zainteresowaniem. przepraszam jest paru takich , ktorzy zapewne swiadomie , ale z zmeczonym grymasem twarzy snobuja sie na uzytkownikow twitera.

  2. no tak ,według niektorych posiadanie twittera to wyznacznik bycia kims na czasie a kazdy kto za przeproszeniem szcza na takie cos jest juz zacofanym polaczkiem:) boziu jakich ja sie czasow doczekałam a wcale wojny nie przyzyłam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *