Nie ma to jak społecznościowy lans po zmianie stanu cywilnego. W weekend Dawid Woliński uraczył świat zdjęciami ślubnymi. Kadry projektanta i eksjurora znaleźliśmy na jego fan page’u.

Najpierw Woliński nieśmiało poinformował świat: “No to pozamiatane moi kochani…czekam na gratulacje!”, by później puścić w eter zdjęcia ze świeżo upieczoną małżonką (dowody poniżej).

Fanstronę zajętego już przystojniaka znajdziecie tu: https://www.facebook.com/pages/…

Dawid Woliński wziął ślub poza granicami kraju. Widocznie bał się setek tysięcy fanów zainteresowanych jego życiem prywatnym. A tak zmienił stan cywilny bez problemów i bez paparazzich. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Na tym samym fan page’u znajdujemy informację, że projektant właśnie kończy remont. I ultralanserskie zdjęcie przy prywatnym odrzutowcu. Wyczarterowanym zapewne. Mucha zdycha z wrażenia. Cała redakcja Fejsika płacze i zazdrości.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

19 Replies to “Dawid Woliński żonaty, zdjęcia na Facebooku!

  1. ha ha ale śmieszne ! po pierwsze on woli brunetów a po drugie jaka laska wziełaby ślub w takim czymś ? no sorry…?!

  2. Pewnie że jest gejem. Mój znajomy często bywał u niego na tak zwanych kolacjach ze śniadaniem. Aż przykro patrzeć że nie ma nawet tyle jaj żeby otwarcie powiedzieć że jest gejem. Takie pseudo szopki nikomu nie robia dobrze.

  3. Maskarada, bal przebierancow, to moze i tak, ale jak na slub, to bardzo skromnie panie Wolinski, nie popisales sie,nawet dla jaj, to tez wielkie gowno!!!

  4. To On był Kawaler ?? no widac ze na Kazdego przychodzi czas, wczesniej czy pozniej !! Ale Zone ma Brzydka brr , i tak to sie dopieraja !! On Taki ok i wybrał sobie taka brzydule

  5. a gdzie jest buzi Wolin,co dla ukochane?go trzymasz.Srututu majty z drutu ,my to nie przedszkole a ta impreza to zapewne jakis kamuflaz!

  6. a kto na ślubie znajomych czy rodziny nie robił sobie takich fotek? chyba każda parka robi sobie takie niby ślubne foty

  7. Dziwi mnie, że postanowił się ukrywać. Nienawidzę kryptogejów oszukujących i krzywdzących kobiety. Chyba, że ona się godzi na taki układ z homo za pieniądze, to ok, nie mnie oceniać, ale jak jej nakłamał to znaczy, że jednak ma facet słaby charakter i serce z kamienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *