Cieszy fakt, że od czasu do czasu dostajemy od Was ciekawe donosy. Zazwyczaj dotyczą one społecznościowych eventów, czasem zdarzy się informacja o wartym polecenia fan page’u. Tym razem napisał do nas internauta Tomasz, którego zniesmaczyła zawartość pewnej strony fanowskiej.

“Na tej stronie są same gołe tyłki! Normalnie erotyka aż kipi. Nie byłoby w tym za bardzo nic dziwnego, ale przyłapałem dziś mojego 14-letniego siostrzeńca na oglądaniu tych zbereźnych rzeczy. Zgłaszałem kilkakrotnie tę stronkę, że jest zawarta w niej erotyka, ale chyba nic to nie dało. Po ilości fanów (ponad 4300 – od red.) wnioskuję, że strona działa dość długo” – napisał nam Tomasz.

Użytkownik ma na myśli fanstronę “Pupy pupeczki” https://www.facebook.com/pupypu… , która jest galerią zdjęć mniej lub bardziej ponętnych pup, wyssanych z sieci.

Sprytna próba zareklamowania własnego fan page’a, ale udamy, że daliśmy się nabrać. Tomaszu! Niniejszym informujemy, iż cała redakcja Fejsika jest zbulwersowana sprośną stroną fanowską, którą nam zaprezentowałeś. Dziękujemy Ci za obywatelską postawę i liczymy na więcej takich donosów. Czuwaj!

Poniżej mały wycinek zawartości, które zmobilizowały Tomasza do działania. Smacznego!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

4 Replies to “DONOS: Królestwo tyłków na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *