Prezenterzy radia Eska Rock znowu na cenzurowanym. Znani z niewyparzonych języków Michał Figurski i Kuba Wojewódzki tym razem jeszcze bardziej przegięli pałę. Przeprosin żąda Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy.

Poszło o tę antenową dyskusję prezenterów:

Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?
Figurski: No?
W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak.
F: Kopnąłeś psa.
W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę.
F: A to dobry pomysł. Mi to jeszcze nie przyszło. Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.
W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę.
F: Powiem Ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
W: Ja to nie wiem jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach.

W ramach społecznościowego wydarzenia ‘Powiedz chamstwu Wojewódzkiego i Figurskiego NIE!!!’ użytkownicy chcą walczyć z radiową tandetą i chamstwem. Szkopuł w tym, że dla władz stacji każdy szum wokół podstarzałych prezenterów jest bezpłatną reklamą. Oni po prostu się z tego cieszą. Każdy smród wokół radia to radość wielka. Dla zarządu.

Event rozgrywa się tu: https://www.facebook.com/events…

“Panowie Figurski i Wojewódzki w programie “poranny WF” uraczyli nas swoimi egzotycznymi wypocinami na temat turnieju Euro 2012 i gry ukraińskiej reprezentacji w piłce nożnej. Dali piękny pokaz chamstwa w stosunku do ludzi narodowości ukraińskiej i braku szacunku do kobiet, których ciężka sytuacja materialna zmusiła do pracy w charakterze pomocy domowej w Polsce” – czytamy na stronie wydarzenia.

Inicjator nie informuje na czym dokładnie ma polegać protest. Najlepszym sposobem na walkę z radiowym buractwem jest ignorowanie stacji radiowej. Lepszego sposobu nie ma. Niestety polskie sądy boją się obu panów.

“Wojewódzki od zawsze jest totalnym, prymitywnym chamem i zwykłym gnojem” – takim komentarzem okrasił eventowy fan page Sail.

Michała Figurskiego solo niewiele osób kojarzy. Jest kojarzony jedynie ze swoim radiowym, starszym kolegą.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

14 Replies to “Facebook kontra Wojewódzki i Figurski

  1. no troche sobie za duzo pozwalaja i maja efekty ale jak by tak ladniej to okroili jak kiedys bylo fajnie i ni wulgarnie a teraz .. szajs ..

  2. “bezmózgowcami” jeżeli już, panie pseudo inteligentny i porządny(który zapewne nigdy w życiu w podobny do nich sposób się nie zachował) człowieczku swoją drogą wole słuchać ich zamiast smoleńska, madzii z sosnowca, bądź tego, że jakaś kolejna celebrytka kupiła sobie nową sukienke…

  3. Ci co ich tutaj tak bronią sami pokazują swój poziom inteligencji i przyzwoitości. Nie znoszę ludzi którzy własne ułomności zakrywają chamstwem w stosunku do innych zupełnie jak pan Wojewódzki. Ciekawa jestem czy wy drogie panie byłybyście zachwycone podobnymi komentarzami ze strony np angielskich celebrytów na temat polskich kobiet, ja nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *