Członkowie i miłośnicy Kampanii Przeciw Homofobii (KPH) zwierają szeregi na Facebooku. Zapowiadają, że w najbliższą niedzielę będą siać zgorszenie na peronie warszawskiego metra.

A wszystko w ramach akcji Flash Mob ‘Zgorszenie w miejscu publicznym’ https://www.facebook.com/event.… .

O co w tym chodzi? To protest przeciwko nietolerancji: “Jakiś czas temu do Grupy Prawnej KPH zgłosił się chłopak, który został wyproszony z peronu warszawskiego metra za przytulanie się ze swoim parterem. Po interwencji KPH otrzymaliśmy od Metra Warszawskiego informację, iż ‘podstawą do interwencji było naruszenie zasad zachowania w miejscu publicznym’ oraz iż było to zachowanie, które ‘wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym’, oraz stanowi ‘wybryk nieobyczajny’ ” – czytamy na stronie wydarzenia.

“Jeśli chcesz zaprotestować przeciwko takiej nadinterpretacji przepisów przez strażników metra i promować równouprawnienie – przyjdź z osobą do przytulania/całowania” – zachęcają organizatorzy, którzy siać zgorszenie będą 5 czerwca na peronie stacji Metro Centrum w kierunku Kabat od godz. 16.00 do 16.30.

Dlaczego akcja organizowana jest na Facebooku? – Wybraliśmy konwencję flash mobu, żeby obśmiać głupotę strażników metra, którzy wyprosili niedawno z metra parę całujących się gejów. Dlatego zapraszamy wszystkich – pary gejowskie, lesbijskie, ale też hetero – aby w niedzielę się przytulili lub pocałowali przy zgorszeniu administracji metra – mówi Fejsikowi Robert Biedroń z Kampanii Przeciw Homofobii.

– Singli też zapraszamy – będzie okazja by przytulić kogoś lub pocałować, kogo w innych warunkach nie mielibyśmy odwagi obdarzyć naszą czułością – dodaje Biedroń.

Czy zaszczycicie peron stołecznego metra Waszą gorszącą obecnością?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

24 Replies to “Gejowski flash mob na Facebooku – dołączysz?

 1. w pewnym momencie wolności może być za dużo, no chyba że ktos chce sobie żyć na bezludnej wyspie to ja mu wtedy życze powodzenia w tej wolności

 2. dla porównania równierz zachęcam do _wolnościowego_, publicznego smarowania się kałem – obojętnie czy własnego pochodzenia.

 3. sami powinni ze sobą skończyć jako że społecznie bezużyteczni, ba nawet szkodliwi. No ale jak dla kogoś ważniejsze jest ‘pierdolenie się’ niż dobro wspólne to nic dziwnego że kraj leży i kwiczy.. w końcu nie może być inaczej gdy każdy ciągnie w swoją i wyłącznie w swoją stronę.

 4. sodomici i gomorytki przywierają politycznie do socjaldemokratów/zielonych/lewaków-generalnie i załatwiają tam interesy swojej małej grupki która nikomu poza nimi samymi nie jest do niczego potrzebna, a ci którzy myślą patriotycznie raczej kierują się w stronę narodowej demokracji i konserwatyzmu. Socjaliści to takie pijawki co by chciały więcej brać niż dawać a to się zwykle kończy przerostem wydatków ‘Spowiedź ekonomicznego najemnika’ John Perkins – tym razem Chińczycy zadłużyli USA – jak się to skończyło(?) każdy widzi.

 5. zdecydowanie popieram całą akcje, gdybym był z wawy albo mógłbym przyjechać ze swoją dziewczyną do wawy na pewno byśmy się przyłączyli do całej akcji!

 6. Oby było równie miło i spokojnie jak parę tygodni temu w Anglii, gdzie przed pubem całowało się kilkaset par, homo i hetero po tym jak para gejów została wyproszona za pocałunek. Na pewno będzie całuśnie 😉

 7. cóż reporterzy redwatch z pewnością sfotggrafują całą imprezę. Ciekawe czy będą zdjęcia na stronie?

 8. Kazdy ma prawo kochac kogo chce . Dlatego Polska z takimi swiadłymi osobami nadaj jest czarnogrodem. Znam pare gejów…. i chyba są lepszą parą niz heterycka. SZANUJA SIE I INNYCH!

 9. super akcja popieram mimo tego, że jestem hetero 😉 jak by dwóch kolegów przytuliło się na pożegnanie toteż by ich wyprosili no proszeę?!?!?!

 10. Dlaczego takich akcji gejowskich,lesbijskich i pedofilskich nie zrobią przed domem Lecha Wałęsy.Przecież Solidarność to związek tych ugrupowań.

 11. Jak można taką nieogoloną mordę pedalską lizać i całować,jeszcze w dodatku śmierdzącą papierosami,alkoholem,obślizłą spermą swego partnera z krzywymi zębami z nosem pełnym gilów,ociekającym potem,łysą głową lub nieumytymi przez tydzień włosami i uszach.

 12. Niech jadą do Watykanu i tam na placu św.Piotra uprawiają swój seks,może któryś z tych panienek męskich zostanie świętą.

 13. Bóg pokarał ludzkość nie tylko potopem ale też nie stworzył życia na innych planetach naszego Układu Słonecznego.

 14. Każdy kto przyjdzie dostanie wibrator,geje po jednym do odbytu a lesbijki po dwa,jeden do odbytu a drugi do waginy.

 15. Honorowym gościem tego przedstawienia będzie biskup Juliusz Paetz,na koniec poświęci i powie – ” idźcie moje owieczki ofiara została spełniona “.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *