Ratowniczki z Golącego Patrolu już na początku kwietnia przejęły dowodzenie na fan page’u Wilkinsona. Pierwszym zadaniem jakiego się podjęły jest ratowanie nieogolonych twarzy celebrytów, polityków i wszystkich innych mężczyzn, których zarost wymaga natychmiastowej interwencji. Czy ich misja się powiedzie i walka o gładkie twarze Polaków zakończy się zwycięstwem Golącego Patrolu? To zależy wyłącznie od waszej aktywności na stronie fanowskiej.

Ekipa w składzie: Weronika Rącza – seksy blondynka, Jula Łagodna – zabawny rudzielec, Reni Rześka – czarnowłosa mądrala, czyli nasze gładkie ratowniczki prowadzące profil Wilkinson, ogłaszają wielką mobilizację. Zadanie jakie wyznaczyły dziewczyny polega na wskazaniu osoby, której zarost wymaga najpilniejszej pomocy. W kolejce do ogolenia mogą stanąć obok siebie politycy, zarośnięci piłkarze narodowej reprezentacji, aktorzy i gwiazdorzy ze zbyt bujnym wąsem, a nawet każdy wujek Stefan, który od 5 lat nie miał w ręku maszynki do golenia. Warunek jest jeden: twarz kandydata ma zdobić owłosienie, które jak najpilniej wymaga zgolenia.

Kandydatów do golenia można zgłaszać w następujący sposób. Po pierwsze, należy wytypować osobę i załadować jej zdjęcie za pomocą specjalnej aplikacji na http://www.facebook.com/Wilkins… . A potem… zabawa trwa w najlepsze. W ręce internautów oddajecie bowiem los waszego faworyta. Oni z kolei będą mogli przeglądać, komentować oraz linkować dodane zdjęcia. Kandydat, który zgromadzi najwięcej “lajków” otrzyma niezbędnik ratownika, dzięki któremu będzie mógł zadbać o swój zarost.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *