Najsłynniejszy pirat w historii kinematografii. Przystojniak, zawadiaka, nosi dredy, sfatygowany kapelusz, w ogóle się nie goli i zawsze ma przy sobie magiczny kompas, który nigdy nie wskazuje północy. Co z tego, że jest postacią fikcyjną, skoro ma za sobą miliony fanów? Zapraszamy do fanklubu kapitana Sparrowa. Głównego bohatera “Piratów z Karaibów”.

Jack Sparrow http://www.facebook.com/Captain… zgromadził już u swojego boku ponad dwa miliony majtków. Wszyscy zakochani w nim po uszy. Za pół roku, w maju 2011 roku będzie można po raz kolejny zobaczyć go na srebrnym ekranie w czwartej części pirackiej sagi “Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”. W sieci już można zobaczyć zajawkę tego filmu.

Na fanstronie znajdziecie wszystkie informacje o zbliżającej się premierze. Zdjęcia i filmy są w zakładce “Fanboard”. Na tablicy publikować może tylko kapitan Jack Sparrow. Nie ma tu więc spamujących lasek z wystającym biustem.

Zapamiętacie ten dzień, jako dzień, w którym omal nie złapaliście kapitana Jacka Sparrowa! Możecie śledzić jego poczynania na Facebooku. Komu nalać rumu?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Kapitan Jack Sparrow – lubisz go?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *