Amatorzy damskich wdzięków będą zachwyceni. Powód? Rusza kolejna edycja wyborów Miss Social “Playboya”. Niebawem na fanstronie plebiscytu pojawią się zdjęcia kandydatek do tytułu najpiękniejszej użytkowniczki portali społecznościowych.

Wybory Miss Social odbywają się od niespełna dwóch lat na stronie: http://apps.facebook.com/playbo… , zazwyczaj co miesiąc.

Szkoda tylko, że udział w konkursie mogą wziąć tylko dziewczyny z USA. Apelujemy zatem do szefów polskiej edycji “Playboya” o zorganizowanie na “polskim” Facebooku podobnego plebiscytu.

Kandydatka do tytułu Miss Social musi być pełnoletnia. Nagrodą w konkursie jest udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i karta wstępu na gorącą imprezę w rezydencji Hugh Hefnera w Los Angeles.

Poniżej prezentujemy zdjęcia kandydatek do tytułu Miss Social z 2010 i 2011 roku. Co warte podkreślenia w konkursie mogą wystartować także amatorki. Najpiękniejszą dziewczynę wybierają użytkownicy Facebooka.

(via https://www.facebook.com/Playbo… )

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

14 Replies to “Kolejna edycja Miss Social (FOTO)

  1. o rany ale brzydkie…. niektóre są takie niewymiarowe… oczywiście muszą być silikony ;/ i niektóre takie ‘męskie’ z twarzy… -.-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.