TYSIĄC polskich złotych na zakupy w sklepie sportowym Inter Sport – taką nagrodę zgarnie zwycięzca fejsbukowego konkursu “Masz 5 godzin energii – co z tym zrobisz?”. To promocja producenta napoju energetycznego 5POWER Energy Shot, który został już przebadany przez pracowników Katedry Żywności Funkcjonalnej i Towaroznawstwa, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, SGGW w Warszawie.

Konkurs trwa http://www.facebook.com/5power od 30 czerwca do końca sierpnia więc każdy spóźnialski zdąży jeszcze nadesłać swoje zgłoszenie. W tym celu należy nabyć napój energetyczny 5POWER, wypić go a następnie zrobić zdjęcie lub nagrać film, obrazujący efekt po wypiciu tegoż magicznego drinka. Najciekawsze materiały są publikowane na fanstronie 5POWER.

30 sierpnia komisja konkursowa wyłoni głównego zwycięzcę konkursu. Szczęśliwiec (bądź szczęśliwa) dostanie bon o wartości tysiąca złotych na “wymarzone zakupy w sklepie sportowym INTER SPORT”.

Konkurencja jest silna więc trzeba ruszyć głową. Uśmiechnięta buzia albo głupia mina tu nie wystarczą. Można wspomagać się fotoszopką.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Masz 5 godzin energii – co z tym zrobisz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *