Czy w ubiegłym roku świętowaliście Międzynarodowy Dzień Seksu? Jeśli nie, możecie nadrobić zaległości. Już za trzy miesiące (7 czerwca) po raz kolejny będziemy celebrować to przyjemne i ekscytujące święto. O czym uroczyście przypominają użytkownicy Facebooka.

Na portalu nieśmiało zaczęły wyrastać jubileuszowe eventy. Póki co udało nam się odkopać trzy wydarzenia związane z Międzynarodowym Dniem Seksu. Znajdziecie je tu: https://www.facebook.com/pages/… , tu: https://www.facebook.com/events… i tu: https://www.facebook.com/events… . Idziemy o zakład, że zaraz narodzą się kolejne. Seks przyciąga jak magnes, choć na Facebooku jest oficjalnie zakazany.

Dlaczego tak wcześnie anonsujemy czerwcowe wydarzenia? Odpowiedź jest prosta – warto się do orgazmicznego święta odpowiednio przygotować. Samotni zdążą przez trzy miesiące znaleźć partnera a zakochani – przygotować drugiej połówce jakąś erotyczną niespodziankę. Może to być pluszowy miś. Na przykład.

Skąd pomysł na Międzynarodowy Dzień Seksu? Wyjaśniają organizatorzy jednego z eventów:

“W 2003 roku Rada Tradycji Unii Europejskiej wyznaczyła datę 7 czerwca jako Międzynarodowy Dzień Seksu. Biorąc pod uwagę fakt, iż w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny, dzień poświęcony seksowi jest jak najbardziej potrzebny.”

Chociaż pewnie większość z Was co wieczór celebruje ów magiczny dzień.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

13 Replies to “Międzynarodowy Dzień Seksu – znowu!

  1. A CO Z NOCĄ KUPAŁY ? Pięknie opisana w książce ,,Raz w roku w Skiroławkach”. Nie będzie kolizji z Bożym Ciałem , piękna, letnia pogoda…

  2. manicure i masaż dłoni zamówione. niebieskie tabletki, kremy. pozostaje kupić coś przeciwbólowego dla rąsi i wybrać playlistę na redtube 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.