Hodowcy fanów zwietrzyli kolejny interes. Tym razem zbierają “lajki” na fan page’u, na którym rzekomo można obejrzeć tragiczną śmierć bohatera serialu telewizyjnego “Klan”, Ryszarda Lubicza. Tymczasem serialowy Rysiek jeszcze żyje. Z dramatycznych doniesień brukowców wynika, że zejdzie 22 lutego.

Prawdopodobnie moderatorami złodziejskiej fanstrony “Rysiek z Klanu nie żyje – Zobacz tragiczną śmierć Ryska” (bez “ś”) są ci sami hodowcy, którzy “rozdają” maski Anonimowych. O sprawie masek pisaliśmy tu: https://www.fejsik.pl/Maski-Anon…

Na czym polega kant z Ryśkiem? Złodzieje “lajków” wykorzystują stary patent. Każą polubić stronę a następnie udostępnić ją na Tablicy. I tak można sobie udostępniać przez tydzień. Żadnego filmu na stronie nie ma.

Ale razem załatwimy oszustów. Jak? Każdy tego typu fan page zgłaszamy administratorom Facebooka ===> klikamy “Zgłoś: Strona” a następnie “Spam lub oszustwo”.

Wracając do śmierci kultowego bohatera. 22 lutego smucimy się w ramach wydarzenia “Śmierć Ryśka z Klanu [*] Cała POLSKA łączy się w bólu” https://www.facebook.com/events… . “Najpierw Hanka a teraz Rysiek? To wszystko przez ACTA I KARTONY!” – twierdzi organizator eventu.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

27 Replies to “Oszuści wykorzystują śmierć Ryśka z “Klanu”

  1. podobno tak ma wyglądać śmierć Ryśka: dostanie możliwość wzięcia udziału w walkach MMA, żeby walczyć z Kartonem i pomścić śmierć Hanki Mostowiak, jednak sam przy tym starciu zginie.

  2. Ostatnio głupiutkie panienki zalewają tablice zdjęciami “modnych” butów które niby wygrają za udostępnienie i polubienie strony…

  3. a najlepiej wszystkich bohaterów niech uśmiercą z “Klanu”, nudny i głupi serial, kto to ogląda jeszcze? chyba osoby co nie mają nic innego do roboty ;] który to już odcinek? pogubiłam sie..

  4. szkoda, że Rysiek sam nie mówi jak oszukuje społeczeństwo, biorąc takie krocie za swoje wypociny codzienne. Ale już mam nadzieję koniec!

  5. FILMIK jest fajny ,,,tylko te reklamy w telewizji czemu są tak głośne nawet nie da się spokojnie oglądać,i zaraz przełączam na coś cichego , mój sąsiad pieprzną flakonem w telewizor ze stresu ,czy w tej tv redakcji są same kretyni, inaczej nie da się tego określić !!!!

  6. Jak ktoś lubi oglądać seriale lub jakiś wybrany, to jego sprawa, a jak nie lubi, to przecież nie ma obowiązku oglądać, można nawet wyłączyć telewizor. Seriale są mniej wqrwiające niż programy typu wiecznie żywy (jak Lenin) “Jaka to melodia” lub “Tańce z gwiazdami” albo “Robienie w tańcu loda na wodzie”

  7. moim zdaniem dłupota do potegi N reklamowac smierc aktora skoro zyje a co by było przypuscmy jakby zbyła faktyczna zbierznosc prawdziwego zejscia .Zastanowmy sie nie szastajcie smiercia na wyrost

  8. za duzo ludzi nie ma co robic i glupotami sie zamuje …dawniej nie bylo takiej techniki i ludzie byli inni ,,a teraz siedza przed zjadaczem czasu ? i rozbija malzenstwa

  9. internet przechodzi teraz transformacje 🙂 jak ja zaczynałem serfowanie po necie to zaczynałem od czatu na onecie.. później weszło gg (awesome) a teraz ? ~!~ śmietnik się zrobił na maxa… Poprzez FB (choć sam jestem użytkownikiem) i te linki, like itd. I sam nie wchodze w te (wejdz daj lajka i zobacz) przecież na zdrowy rozsądek to dla naiwnych… Ale każdy jest inny, jeden ma trochę więcej rozsądku, drugi bardziej konsekwenty, itd. itp.

  10. Współczucie dla użytkowników facebooka’)). A propos są jakieś straty w mieniu, że używa się słowa oszust?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *