21-letni Andre Curry z Chicago (USA) ma przechlapane. Mężczyzna umieścił na swoim prywatnym profilu na Facebooku zdjęcie spętanej taśmą klejącą i zakneblowanej 22-miesięcznej córki. Pod kadrem umieścił opis “This is wut happens wen my baby hits me back.;)” (pol. “To się właśnie dzieje, kiedy moje dziecko mi odda”).

Ojciec-sadysta został aresztowany we wtorkowe popołudnie. W namierzeniu 21-latka pomogli internauci – kontrowersyjne zdjęcie pojawiło się bowiem na wielu stronach www.

Andre Curry opublikował fotografię w lipcu. Przyjaciółka aresztowanego meżczyzny Je’Vanna Cobbin twierdzi, że Andre “po prostu bawił się z córką” i “nigdy nikogo nie skrzywdził” – informuje brytyjski dziennik “Daily Mail”.

Na jaką karę zasłużył 21-latek z Chicago?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

24 Replies to “(SADYSTA!) Umieścił na Facebooku zdjęcie spętanej córki

  1. Widze że mało z Was miało do czyniena z dziećmi. One wymyślają przeróżne zabawy, sam byłem świadkiem że dziecko chciało żeby je do czegoś przywiązać, zabawa w policjantow i zlodzieji itp, dzieci tak samo lubią się chwalić, wszystkim czy to zrobią kupe wielkośći orzecha kokosowego czy to że wypadnie im pierwszy ząb poprostu lubią, nie zdziwłbym się gdyby ojciec był lepszym ojcec niż niejeden dobrze ułożóny z własną firmą profesorek i uległ córce wynikiem czego było to zdjęcie. Najlepiej przesłuchać dziecko a nie odrazu mowic ze ojciec sadol i psychopata. Troche myślenia wlasnego a nie lykacie wszystko jak młode pelikany. Dziękuję dobranoc.

  2. to że dzieci lubią różne dziwne zabawy to nie znaczy że rodzice powinni im takie zabawy umożliwić.prypomnij chociaż sobie jak dzieci się bawili po tym jak został powieszony Sadam Husein. kilka dzieci powiesiło się w tedy bo to była świetna zabawa. to co zrobił ten pan jest po prostu nie odpowiedzialne i nie ważne czy to była zabawa czy prawdziwe znęcanie się. następnym razem coś takiego może skończyć się tragedią.

  3. Może i to była zabawa z córką, ale dalej go to nie tłumaczy z umieszczania tego typu fotek na FB. Gydby choć przez chwilę pomyślał, doszedł by do wniosku, że to nie jest dobry pomysł. A tak poza tym, to mam wątpliwości, czy to na prawdę była zabawa. Odklejanie takiej taśmy z buzi i rąk na prawdę boli. Gdyby to była jakaś tasiemka, to jeszcze można się zastanawiać, czy to na prawdę nie była zabawa dziecka, ale na zaklejanie buzi taśmą raczej sama by nie wpadła. A poza tym: dzieci w wieku tej dziewczynki raczej jeszcze nie są na etapie udawanych zabaw.

  4. czekam na zdjęcia córki która chwali się tym razem zdjęciami związanego ojca,bo to zabawa jest czyż nie DEBILIZM…

  5. Aż mi zabrakło słów, żeby wyrazić co to za poje… chu… Gdybym go miała pod ręką to bym go tak skneblowała aż by zgnił na śmierć!!! Ratujcie to dziecko!!!

  6. Psychopata kryje się z tym co robi. A ten facet po prostu zrobił fotkę z domowych wygłupów. Przecież widać, że dziecko jest w czystych, ładnych ubrankach, nie leży w barłogu tylko na czystym łóżku. Nie płacze i nie jest niedożywione ani blade. We włosach ma jakieś zielone ozdoby. Policja słusznie zrobiła, że pojechała upewnić się, jak to wygląda. Ale po co to zamieszczać na fejsie żeby z taty robić psychopatę? ..

  7. Dziecko nie placze bo jest zbyt zszokowane. Fajne zabawy z dzieckiem, ktore nie ma nawet 2 latek i nie wie co sie dzieje… Pozdro dla osob, ktore pisza ze niespelna 2letnie dziecko, ktore ledwo co slowa skleja albo i jeszcze nie, sobie taka zabawe wymyslilo- w glowe sie puknijcie:/

  8. I to tylko jest kolejnym dowodem jak i dyskusja tutaj, że opłata za internet to stracona kasa! Ale spoko! Jak wybuchnie konflikt, to nikt nie będzie sobie doopy zawracał wypocinami w necie!

  9. napisałes : Gość “naprawdę z fb nie powinni korzystać idioci i bezmózgowcy ” włąsnie powinni zeby nie dochodzilo do takich akcji jak tam i zeby podobne lub gorsze sprawy zostal ukazane sie i takiemu dac nauczke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *