Wielki come back strony fanowskiej Seks Jest Boski. Fan page już raz został skasowany. Jego administrator twierdzi, że nie ma bladego pojęcia, dlaczego tak się stało. A powód jest prozaiczny – cenzorzy Facebooka są bezlitośni i usuwają wszystko, co ociera się o szeroko pojętą pornografię, żeby nie szokować najmłodszych użytkowników serwisu (tych 13-letnich).

Zmartwychwstałą stronę znajdziecie tu: https://www.facebook.com/s.jest… . “Lajków” już ponad 3,3 tys. Niegrzeczny fan page coraz szybciej się rozkręca.

Informacje o stronie są niezwykle wyczerpujące: “Zapraszam Wszystkich którzy uważają, że seks jest boski. Zapraszam wszystkich wielbicieli seksu. Na Tablicę będą wklejane ciekawostki związane z seksem”. Prawdziwy literat z administratora.

Fanpejdżowy wall jest zaśmiecony wszelkiego rodzaju nowinkami ze świata przyjemności dla dorosłych, chociaż brakuje tu tematycznej konsekwencji. Strona powstała po to, by promować serwis www z erotycznymi fotografiami. Słabo ta promocja administratorowi wychodzi.

Nie bądźcie złośliwi i nie donoście facebookowym cenzorom o tym fanpejdżu. Może jeszcze strona fanowska “Seks Jest Boski” czymś nas zaskoczy.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Seks Jest Boski na Facebooku – lubisz to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *