Shakira Isabel Mebarak Ripoll przekroczyła magiczną granicę 30 mln fanów na Facebooku.

Piosenkarka dołączyła tym samym do najpopularniejszych gwiazd na portalu – Eminema http://www.facebook.com/eminem , Lady Gagi http://www.facebook.com/ladygag… , Rihanny http://www.facebook.com/rihanna i Michaela Jacksona http://www.facebook.com/michael… .

Artystka podziękowała swoim społecznościowym adoratorom w krótkim klipie filmowym, który możecie zobaczyć na jej wallu: https://www.facebook.com/shakir… . Fani Shakiry są dumni ze swojej idolki – dali temu wyraz w blisko 15 tys. komentarzy i dziesiątkach tysięcy “lajków” pod wideo-podziękowaniami. Wdzięczność przez gigantyczne “WU”.

Co jeszcze znajdziecie na gwiazdorskim fanpejdżu seksownej Kolumbijki? Trochę zdjęć w galerii, przydatną zakładkę z informacjami o trasie koncertowej artystki, kącik muzyczny i obowiązkowy link do teledysków Skahiry na YouTube. Małe ułatwienie dla leniwych użytkowników Facebooka.

Kolejnym pretendentem do gry w pierwszej facebookowej lidze jest zespół Linkin Park https://www.facebook.com/linkin… , któremu do 30 milionów brakuje jeszcze niespełna 1,3 mln “lajków”. Ale to pewnie kwestia kilku tygodni. Niech fanów zespołu natchnie “Waka Waka”.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Shakira z ponad 30 milionami fanów na Facebooku

  1. (To KOMENTARZ jednej z osób która przeczytała książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY). Od zawsze byłam szarą myszką, nie zauważaną przez nikogo. Odkąd kupiłam książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wiele się zmieniło w moim życiu. Wprowadziłam w życie zawarte w książce porady i efekt jest nadzwyczajny. Faceci zupełnie inaczej mnie odbierają . Aż mi się płakać chce ze szczęścia. Dziękuję ci wydawnictwo Euforia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *