Strongmanka branży IT nad Wisłą! 6 października 2011 roku odbędzie się trzeci Kongres Netii Biznes to Rozmowy. Motywem przewodnim tegorocznego kongresu będzie hasło: Biznes w chmurze. Między realem a wirtualem. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Randi Zuckerberg, wieloletnia dyrektor marketingu firmy Facebook a prywatnie siostra założyciela tego fenomenu internetu.

Kongres z roku na rok ma coraz większą popularność. Zanim ogłoszono temat i prelegentów, część biletów na wydarzenie została już sprzedana.

Jak co roku, Netia zaprosiła na swoje wydarzenie wyjątkowego gościa specjalnego. Randi Zuckerberg jest uznawana za jedną z najważniejszych osobowości świata marketingu. Przez ostatnich sześć lat odpowiadała za rozwój i marketing największego fenomenu internetu ostatnich lat – portalu społecznościowego Facebook. Teraz założyła własną firmę: R to Z Media, która ma się zajmować innowacyjnymi strategiami komunikacyjnymi w mediach społecznościowych.

Każda edycja Biznes to Rozmowy przybliża nowe trendy w komunikacji. Chcemy inspirować, ale też pokazać praktyczne aspekty nowych technologii wspierających komunikację – powiedział Mirosław Godlewski, prezes Netia S.A. Cieszy mnie sukces kongresu. Świadczy to o chęci innowacji i dużej motywacji do zmian w polskich firmach. Mam nadzieję, że również ta edycja zainspiruje naszych klientów do dalszego rozwoju ich biznesu .

W tym roku tematami przewodnimi Kongresu będą: cloud computing i unified communication. Wśród prezentujących tą niezwykle interesującą polskie firmy tematykę będą przedstawiciele m.in. firm Microsoft, Ericsson, Polcom, Alcatel-Lucent.

Poruszana w trakcie Kongresu tematyka zostanie ujęta w ramy kilkunastu dynamicznych sesji. Ponadto w programie znajdą się dwie debaty z inspirującymi osobowościami biznesu, prowadzone przez Romana Młodkowskiego, szefa redakcji biznesowej TVN CNBC.


Więcej o Randi Zuckerberg: https://www.fejsik.pl/Zuckerberg…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

15 Replies to “Siostra Zuckerberga przyjeżdża do Polski

  1. dajcie spokoj dziewczyna jest ok. lepsza niz niektore polki co maja konska twarz, tipsy na kilometr i laski robia za stodola…

  2. każdy ma swoje zdanie, słuchajcie nie wiem co to za chorobliwi obrońcy uciśnionych , chodzi o tego:” dajcie spokoj dziewczyna jest ok. lepsza niz niektore polki”

  3. Spoko laska. Od autorów rasistowskich komentarzy różni się tym, że ma kupę kasy i wie jak zarobić więcej 🙂

  4. Żydówki są super. Tylko szparki mają “w poprzek” i jak chodzą po schodach to im cipki klapią. Ale nic to – tylko zaliczona sztuka się liczy

  5. Tak w kwestii przypomnienia, Jezus też był Żydem, Jego Matka Także, Św. Józef Też, Apostołowie Również. Po co to piszę, bo pewnie statystycznie wszyscy autorzy tych antysemickich komentarzy to ochrzczeni i bierzmowani katolicy, pożal się Boże !!!

  6. Nie jest taka zła, a co do wcześniejszych wpisów to gościu z tym Jezusem to pojechałeś, ale daje do myślenia … szacun!!!

  7. Nie dosc ze brzydal jak jej brat to i grubas.W dupie mam ich całą rodzine na co o tym piszecie?Zeby darmową reklame mieli te ITI?

  8. Masz rację przedmówco kilka postów wyżej…wszyscy byli Izraelitami, tylko zapomniałeś o jednym ….jaki pasterz tacy owieczki…mówię oczywiście o ” zagorzałych” polskich katolikach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *