Mark Zuckerberg ma urodziny. Szef społecznościowego giganta skończył 28 lat. Przystojniak urodził się dokładnie 14 maja 1984 w White Plains (USA). Na drugie ma Elliot.

Majątek Zuckerberga szacowany jest na 18 miliardów dolarów. Oprócz gigantycznych pieniędzy młodzieniec ma na swoim koncie kilka innych laurów. W 2010 roku został Człowiekiem Roku tygodnika “Time”. Rok później znalazł się na 15. miejscu rankingu “Forbesa”. Zuck jest jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ludzi na naszej planecie.

Prywatnie Mark jest zaręczony z Priscillą Chan i ma bzika na punkcie swojego psa – Bestii. Nakręcono już o nim film, swoją drogą genialny – “The Social Network”. Oscarowa produkcja.

Mark Zuckerberg – fakty z życia:

– w 1998 rozpoczął naukę w Ardsley High School,
– w 2000 rozpoczął naukę w Phillips Exeter Academy,
– w 2002 rozpoczął studia na Uniwersytecie Harvarda,
– w 2004 wymyślił Facebooka,
– w 2006 wymyślił News Feed,
– w 2009 przez cały rok chodził w krawacie,
– w 2011 przeszedł na wegetarianizm.

Co warte podkreślenia dziwny jest ten zuckerbergowy wegetarianizm, ponieważ Zuck je także mięso lecz tylko tych zwierząt, które własnoręcznie zabije. Studiów na Harvardzie nie ukończył i nie ma zamiaru na nie wracać. Jego ojciec jest dentystą. Podobno ukradł pomysł na Facebooka.

Czego życzyć Markowi z okazji jego urodzin? Pieniędzy? Stu lat życia? Czy tego, żeby w końcu zapanował nad światem? 😉 Czego mu życzycie?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

5 Replies to “Szef Facebooka skończył 28 lat

  1. Świat niweluje się i wszystko, co odczuwamy w naszej chęci otrzymywania znika. Może i fb kiedyś zniknie 😉 “Duchowe nazywa się to co NIGDY nie zniknie – zycze tego odkrycia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *