Podczas ubiegłotygodniowej konferencji f8, niby to przypadkowo, podczas prezentacji zupełnie nowego profilu Facebooka zobaczyliśmy zdjęcie Marka Zuckerberga grillującego hamburgery z mięsa bizona. Okazało się, że Zuck sam zastrzelił największego ssaka Ameryki Północnej.

Przypomnijmy: W maju br. CEO Facebooka zdradził, że zjada jedynie mięso tych zwierząt, które sam zabije. “Właśnie zabiłem świnię i kozę. Jem znacznie zdrowsze jedzenie. Nauczyłem się wiele na temat zrównoważonego gospodarowania i hodowli zwierząt” – oświadczył na swoim profilu na Facebooku https://www.fejsik.pl/Szef-Faceb… . Najpierw zabił świnię, później kozę a teraz przyszedł czas na wielkiego zwierza.

Serwis Mashable donosi, że młody miliarder właśnie został licencjonowanym myśliwym, więc może już legalnie zabijać zwierzęta na mięso.

I podobno Zuckerberg nie poluje dla sportu, lecz dla zdrowia. Tym samym wziął pełną odpowiedzialność za swoją dietę. Wegetarianie zapewne nie będą zadowoleni i zaraz zaczną spamować swoimi bajkami o “paskudnym” i “śmierdzącym” mięsie, lecz szefa Facebooka ich gadanie zupełnie nie obchodzi.

Kotlecika? Krwistego steka? Czy kiełki pszenicy?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Szef Facebooka zabił bizona

  1. ciekawe czy ten paskudny żydek zabił go koszernie – w takim wypadku bizon strasznie by sie męczył przed śmiercią. tak w ogóle, czy Bizony przypadkiem nie są pod ochroną? ten żydek jest z tych “równiejszych” czy jak, że mu “wolno”?

  2. Gościu!! zdecydowanie bizon jest największym ssakiem Ameryki Północnej, lądowym oczywiście, czego zapomniano tutaj dodać.

  3. I co z tego to juz nie wolno polowac i tylko na warzywkach leciec troche zdrowego rozsadku wszystko jest dobre byle bez przesady .Mysliwy strzla dla sportu a w masaniach buje sie masowo i wcale nei jest to humanitarne jak co niektórzy twierdza.Wiec czepcie sie czego innego itam szukajcie sensacji . pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *