Kolejny pedofil trafi za kratki. Michael Calamari, 21-letni mieszkaniec Averill Park (USA), został aresztowany za seks z 13-letnią dziewczynką, którą poznał na Facebooku – informuje serwis timesunion.com.

Mężczyzna umówił się z małoletnią po kilku rozmowach na społecznościowym czacie. Mimo tego, że według śledczych dziewczynka zgodziła się na seks z Calamarim, mężczyzna będzie sądzony jak za gwałt.

21-latek został postawiony w stan oskarżenia i… zwolniony za kaucją w wysokości 5 tys. dolarów.

Co istotne dziewczynka, z którą oskarżony uprawiał seks, miała legalny profil na Facebooku. Zgodnie z regulaminem społecznościowego giganta: aby założyć konto na FB trzeba mieć ukończone 13 lat.

Czy zatem Facebook powinien być dostępny tylko dla użytkowników pełnoletnich?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

7 Replies to “Umówił się na seks z 13-latką z Facebooka

  1. No oczywiście. Bo przecież przed Facebookiem nie było pedofilii. Wszystkiemu winne komputery, to dzieło szatana!!1

  2. jasne ze sama jest sobie winna, jak korzysta z netu to chyba ma swoj rozum???chciala sie podymac a może nawet zarobić i przez nią jakiś koleszka trafi za kratki…przeciesz jej nie porwala nie przetrzymywał więc z mojego punktu widzenia to byl ich świadomy wybór, nie róbmy z 12-16 latków bezmyślnych dzieci które nie wiedzą o co chodzi…

  3. Zaraz tu wielkie chalo ona sama się umówiła z nim taak. ? sama się zgodziła na seks .. po co sie z nim umówiła wgl . z niektórymi to się zgadzam .każdy ma swój rozum .! ; )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *