Co najmniej 21 lat odsiadki grozi wyrodnej matce za uprawianie seksu z własnym synem. Za oceanem ruszył proces w sprawie społecznościowego kazirodztwa – informuje “NY Daily News”.

32-letnia Mistie Atkinson z Kalifornii (USA) odnalazła swojego syna na Facebooku tylko po to, by pójść z nim do łóżka. Co istotne kobieta nie widziała dziecka od 15 lat – od drugiego roku życia chłopak mieszka z ojcem. Niestety matce udało się uwieść 16-latka – Atkinson spotkała się z nim w hotelu na początku marca.

Kobietę na gorącym uczynku przyłapali funkcjonariusze policji. 32-latka uprawiała z dzieckiem seks oralny. Śledczy zabezpieczyli też telefon komórkowy oskarżonej. Według medialnych doniesień wyrodna matka filmowa kontakty seksualne z nastoletnim synem.

Atkinson przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów – m.in. do kazirodztwa, uprawiania seksu z małoletnim, niezgodnego z prawem kontaktu z małoletnim za pośrednictwem mediów elektronicznych i wysyłania intymnych zdjęć dziecku. Własnemu dziecku.

Po raz pierwszy Atkinson skontaktowała się z synem pod koniec ubiegłego roku. Sprawa wypłynęła dzięki przytomności umysłu ojca 16-latka, który o wszystkim powiadomił policję.

Od samego początku społecznościowa relacja Atkinson i jej syna miała intymny charakter. Do czasu zakończenia rozprawy kobieta pozostanie w areszcie.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Uprawiała seks z synem. Uwiodła na Facebooku

  1. lollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

  2. co wy macie do fb?! jakby chciała sie z nim skontaktować to i tak by to zrobiła, a ze fb po drodze to skorzystała:/

  3. Gdyby to chodzilo o faceta uprawiającego seks ze swoją 16-letnią córką to byście go tu zlinczowali!! Kobiety są bardzo często traktowane ulgowo nie wiedziec czemu. Ta baba jest chora:/ Oby poszła siedzieć za cos tak obrzydliwego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.