W niedzielę tuż po godz. 16.00 najpopularniejszy portal społecznościowy świata dostał zadyszki. Facebook padł na kilkanaście sekund. Udało nam się go przyłapać na gorącym uczynku.

O rzeczonej godzinie 16 nasz redakcyjny kolega stracił dostęp do swojego profilu na Facebooku. “Twoje konto zostało zablokowane” – taki komentarz pojawił się monitorze jego komputera. Po chwili biedaczek usiłował się zalogować. Bezskutecznie.

Portal poinformował:

“Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlenia tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.”

Niestety rzeczonych przyczyn kolega nie zdążył przeczytać – po kilku chwilach Facebook zmartwychwstał i działał bez zarzutu. Żadnych udoskonaleń nie udało nam się jeszcze odnaleźć.

Czy zdarzyło Wam się przyłapać Facebooka podczas zadyszki? Swoją drogą to kłopoty z logowaniem przytrafiają się na portalu niezwykle rzadko. Ale przy ponad 900 mln użytkowników nie powinny nikogo dziwić.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “W niedzielę padł Facebook”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.