Wyrzucony z radia Eska Rock 49-letni gwiazdor Kuba Wojewódzki znowu dał wyraz swojej frustracji na Facebooku. Nieszczęśliwy Jakub przeprosił na oficjalnym fan page’u ukraińskie kobiety. Trudno jednak zgadnąć czy celebryta zrobił to szczerze. A może po raz kolejny kpi z sytuacji?

Prezenter radiowy i telewizyjny z uporem maniaka wraca do swojej niefortunnej wypowiedzi z ukatrupionej audycji w radiu Eska Rock, w której wraz z imć Michałem Figurskim w wulgarny sposób obraził ukraińskie kobiety. Koszarowy dialog obu panów (zwany przez nich konwencją) został ostro skrytykowany przez odpowiednie indywidua (zwane przez panów gawiedzią) https://www.fejsik.pl/Facebook-k… . Szefowie stacji nieporadnie bronili spikerów. Do czasu.

Co w przypływie natchnienia nagryzmolił na Facebooku Kuba? Poczytajcie:

“KOBIETY UKRAINY (a podobno jest Was u Nas blisko 100 tysięcy) !!

Teraz kiedy poleciały głowy, przejechał walec konsekwencji, wylała się czara z narodowym oburzeniem i nie mniejsza z narodowym obrażeniem. Teraz kiedy kilku moich kolegów i koleżanek w zapalczywym szale przypomniało opinii publicznej, że istnieją i martwią się o komfort rozsądku publicznego. Teraz kiedy Jerzy Urban, dożywotnio uznany w tym kraju za super zbira, pochwalił moje poczucie humoru. Teraz kiedy już nic tym nie mogę wygrać, a i niewiele przegrać. Teraz kiedy brukowi gamonie nażarli się tym tematem. Teraz więc napiszę spontanicznie i bez szukania alibi w niezrozumieniu konwencji.

Przepraszam Was za wszystko co poczułyście. Za wszystko co wiązało się z naszą audycją, ale co nie wiązało się z tłumaczeniem tej audycji przez innych.

Przepraszam Was za to bez specjalnego wytłumaczenia.

Kuba W.”

Swój filozoficzny wpis Jakub opatrzył obrazkiem z napisem “Myślenie może powodować problemy” https://www.facebook.com/pages/… . Geniusz literacki Wojewódzkiego został nagrodzony zatrważającą liczbą blisko pięciu tysięcy “lajków”.

Żałujemy, że na Facebooku nie można składać kwiatów. Z pewnością zakochani w tandetnych tekstach Wojewódzkiego fani wysyłaliby idolowi goździki.

A może Jakub się przejadł? Przepadł? Zestarzał? Może nikogo już nie kręcą jego wytarte, śmierdzące trampkiem prawdeńki?

Dowody na drugim obrazku.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

5 Replies to “Wojewódzki przeprasza Ukrainki. A może z nich kpi?

  1. są aplikacje do nabijania lajków, więc nie ma czym się podniecać. wojewódzki, urban, cimoszewicz, figurski to jakieś suchary z innej epoki, po co jeszcze rozdmuchujecie czyjś debilizm, przecież to strata czasu

  2. Mnie się po prostu chce śmiać do łez ,bo jakich mamy dziennikarzy i ludzi w rządzie hahahahaha .Maja nie byle jaki problem do rozgryzienia czy Kuba zakpił sobie czy przeprosił , jaka musi być przepaść intelektualna by nie zrozumieć przesłania Tych przeprosin :))

  3. Za takie przeprosiny to bym mu jeszcze prz…….ił. Takie przeprosiny na “odwalcie się”, nie jest mi przykro ale sorry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *