Zespół Jarzębina na cenzurowanym. Na Facebooku w siłę rośnie fan page ‘Wstydzę się polskiego hymnu na EURO 2012’. Ponad 14 tysięcy “lajków” i duża dawka humoru. Nie zawsze najwyższych lotów, ale przecież kury nie latają. Jeszcze.

Antyjarzębinowy fanklub bez problemu znajdziecie pod tym adresem: https://www.facebook.com/NIEDLA…

Informacje o stronie krótkie: “Utwór “Koko Euro spoko” zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012 – jako oficjalny przebój drużyny narodowej” – pozostawiają niedosyt. Bo do końca nie wiadomo, jaki cel przyświeca założycielom/moderatorom strony. Przecież piosenka wcale nie towarzyszy piłkarzom na meczach, a o uroczych Jarzębinach zagraniczni kibice i piłkarze raczej nic nie wiedzą. I traktują kawałek jako żart, nic ponadto.

Jarzębiny muszą czuć się zawiedzione, że ich wykon nie uświetnił ceremonii otwarcia Euro 2012.

Wróćmy do fanstrony. To przede wszystkim przebogata galeria śmiesznych obrazków, na których nie zawsze dominują rozśpiewane damy. Taki internetowy miszmasz kadrów.

Aktywność moderatorów w 99 proc. skupia się na publikowaniu rzeczonych obrazków. Czasem rzucą jakąś mniej lub bardziej zabawną ankietę.

Jarzębin tylko szkoda. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Podobno sam Platini jest nimi zachwycony…

Wstydzicie się polskiego hymnu na Euro?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Wstydzisz się polskiego hymnu na Euro 2012?

  1. Najbardziej jest mi szkoda tych kobiet. One uwierzyły w siebie i dały z siebie wszystko, a Wy się tak okrutnie z nich śmiejecie. Może trochę wyrozumiałości i współodczuwania. A co byście zrobili, gdyby Wasza babcia się zdecydowała na coś takiego? Też byście ją wyśmiali? One się odważyły pokazać z tym, co jest częścią ich życia, ze swoją twórczością. Ciekawa jestem, co Wy macie do pokazania? Może zamiast naśmiewać się z nich, weźcie pod lupę osoby, które zagłosowały na nie dla jaj? Bulwersuje mnie cała ta nagonka na te kobiety. Nie, nie mam 50 lat, nie należę do KSM i na mam w tym zespole swojej babci ani mamy :P.

  2. śmieszni jesteście sami ten utwór wybraliście a teraz idziecie za siłą przebicia czyli mediami i takie bzdury piszecie. przecież w momencie zgłoszenia się zespołu ” JARZĘBINY ” i przedstawienia propozycji nikt nie protestował .

  3. od kiedy metallica wykonuje taki rodzaj muzyki. Juz predzej Pantera, Vader, Slayer itp. W zadnym wypadku nie Metallica.

  4. wstydzic to sie nalezy Tomaszewskiego bylego bramkarza,ktory dzieki POLSKIEJ reprezentacji stal sie kims a nie stal by dzis pod budka z piwem jak by go bylo na nie stac………..

  5. Dlaczego się wstydzić tego hymnu?Te kwoki przynajmniej coś zagrały, a nie jak nasze “ORŁY” tylko jedną zwrotkę w meczu z Grecją.Po drugie dajcie se już spokój, bo same się nie wybrały tylko ktoś musiał na nie głosować.

  6. Wolę być kurą śpiewającą koko koko niż orłem ledwo słaniającym się na nogach przez pół meczu ze słabą Grecją

  7. Świetny kawałek, przebojowy wpadający w ucho i przede wszystko wesoły. Choć trochę rozjaśniający tą ponurą rzeczywistość. Jak będę chciał uczty dla duszy to pójdę do opery. A może Doda byłaby lepsza…? 🙂

  8. ludzie którzy negatywnie oceniają koko koko euro spoko są bardzo ale to bardzo ograniczeni , sami nic ciekawego nie wymyślą ,a innych oceniają typowa cecha beznadziejnego polaka

  9. Jaksona sobie zaproście zamerykanizowane ćmoki . Bo jak po genitaliach sie nie drapie to do gnoju. Polacy nie gęsi … swego języka nie mają . Wystarczy włączyć radio i już nie wiadomo gdzie jesteśmy a może to już kolonia amerykańska ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.