Do 26 lutego każdy z Was ma szansę wygrać body albo… stringi. A raczej każda z Was. Chociaż zapewne niektórzy panowie także lubią czasem nosić damską bieliznę. Ich sprawa.

Zadanie konkursowe jest banalnie proste – należy wymyślić hasło reklamowe dla kolekcji bielizny. To pierwszy, tygodniowy etap zabawy. Później będą kolejne.

Zainteresowani? Teleportujcie się tu: https://www.facebook.com/eksklu…

Póki co tylko dwie osoby zgłosiły się do konkursu, więc warto spróbować swoich sił w bieliźniarskiej potyczce na słowa. Niestety zwycięzcy nie zostaną wyłonieni na podstawie liczby “lajków”. Wybierze ich jury. “Kryterium wyboru będzie pomysłowość oraz kreatywność odpowiedzi konkursowych” – czytamy w regulaminie zabawy.

Ważne! Udział uczestnika niepełnoletniego w konkursie dozwolony jest wyłącznie za zgodą jego przedstawiciela ustawowego. Więc jeżeli nie macie jeszcze 18 lat a marzycie o nowych stringach – poproście rodziców o aprobatę. Z pewnością się zgodzą.

Swoje stringi zwycięzcy otrzymają pocztą. No to powodzenia!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

9 Replies to “Wygraj stringi na Facebooku

  1. Niezły pomysł.. Agencji reklamowej musieliby zapłacić dziesiątki tysięcy zł za kilkanaście nazw, a tak szarpną się na 200zł i ludzie się będą zabijać o to, dostarczając organizatorom tysięcy potencjalnych nazw :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.