Każdy z Was może zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy bez wychodzenia z domu! Wszystko dzięki specjalnej facebookowej aplikacji, która umożliwia dodanie orkiestrowego serduszka do zdjęcia profilowego.

Dostępna jest tu: https://www.facebook.com/wosp?s…

Jak to działa? Należy nadać appce odpowiednie uprawnienia, wybrać zdjęcie i ozdobić je jednym z trzech orkiestrowych serduszek. Fotografie można kadrować. Gotowy obrazek wystarczy opublikować na swoim profilu. Gotowe!

To nie jedyna aplikacja dostępna na stronie fanowskiej WOŚP. Dzięki innej – “Dodaj serce” – każdy facebookowicz może wrzucić wirtualną złotówkę do orkiestrowej skarbonki. Zainteresowani? Teleportujcie się tu: https://www.facebook.com/wosp?s… . Gdy zbierze się sto tysięcy serduszek, sponsor przekaże “prawdziwe” pieniądze (100 tysięcy złotych) Fundacji WOŚP.

Do dzieła! To nic nie kosztuje.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

26 Replies to “Zagraj z WOŚP na Facebooku!

 1. Ja wspieram obie organizacje. To dobrze że istnieją. Jedna głównie zajmuje sie żywnością druga sprzętem do ratowania życia więc jedna z drugą nie konkuruje.

 2. kolejny 20rok wygłupów Owsiaka i wyręczania z ustawowych obowiązków NFZ, oraz bezmyślnego sponsorowania dywersyjnej działalności NFZ

 3. lepiej dac na pedala z rozwalonym rozporkiem kaczorowi czy zlodziejom dziwiszowi albo rydzolowi nigdy zlodziejim z caritasu

 4. Gdyby nie sprzęt na który zbierał Wośp to córeczka mojej koleżanki która urodziła sie za wcześnie nie obchodziłaby w tym roku 5 urodzin. Mówienie że Owsiak sie wygłupia jest bezpodstawne. Panie/ni Gość mam nadzieje że nie bedziesz w takiej sytuacji jak moja koleżanka kiedy jej dziecko mogło umrzeć. Gdyby nie WOŚP to sporo wiecej noworodków by umarło z braku inkubatorów i innego sprzętu.

 5. Naciągacz gra na uczuciach biednych naiwnych ludzi a jednoznaczniej wyręcza obowiązki Rządu i dlatego ma dostęp do Medii by wyłudzać pieniądze od podatników którzy już raz zapłacili na ubezpieczenie po to by naród miał odpowiedni socjal . A zadajcie Owsiakowi pytanie ile prowizji wziął na zachodzie kupując sprzed za wasze pieniądze.

 6. ty SkSk…..kiedys to byl znak lozyska..nie wiem czy dalej jest….ale jedno jest pewne..lecz sie baranie na nogi bo na glowe jest juz za pozno..Nawet niewiem co ci powiedzec..jestes tak zalosny..ty prowizjo!!

 7. zawsze się znajdzie jakaś kur.a, której coś nie leży, pozdrawiam-idę wrzucić kilka złotych do puszki:)-żeby może kiedyś w przyszłości twoja żona lub dziecko mogli być leczeni.

 8. AB i SKSK- spójrzcie w oczy ludziom i rodzicom dzieci którym orkiestrowy sprzęt uratował życie i zdrowie. Od razu zostali byście zlinczowani. Jesteście żałośni!!! Zamknijcie się w katakumbach jakiegoś kościoła i nigdy stamtąd nie wychodźcie. Dla was ważniejsze jest ,,jeżdżenie” po rządzie niż ludzkie życie (To co, dla was lepiej by nic się nie działo, co) . Dla waszych pieprzonych ( kościelnych) idei i poglądów jesteście w stanie poświęcić życie ludzi, w tym dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jurek, zawsze z tobą- SIEMA:)

 9. sam się ubij głupi człowieku, wolontariusze przeważnie stoją pod kosciołami i to własnie ludzie wychodzący z kosciola daja najwiecej

 10. dopóki Jurek Owsiak nie kupi sobie maybacha..BĘDĘ GO WSPIERAĆ…-,,Maybach jest najdroższym na świecie seryjnie produkowanym samochodem. Cena tańszego z dwóch dostępnych modeli wynosi ponad 1 mln 940 tys. zł. Droższy, taki, jakim podobno porusza się o. Rydzyk, kosztuje ponad 2 mln 250 tys. zł….A MOZNA BYŁO TO ODDAĆ NA POTRZEBUJĄCYCH…

 11. ludzie kto niewierzy w Jurka Owsiaka jest chory dzięki niemu moje dzieci wcześniaki żyją i kto mówi o Jurku żle jest debilem nasza służba zdrowia ma nas w dupie a dzięki niemu moje dzieci żyją Kochamy JURKA OWSIAKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.