Fajna inicjatywa na Facebooku. W ramach pospolitego i społecznościowego ruszenia wspieramy polskich paraolimpijczyków. Wystarczy jeden klik.

W czwartek (30 sierpnia) tuż po rozpoczęciu XIV Paraolimpiady w Londynie na fan page’u kobiecego portalu Pomaderia udostępniono zdjęcie polskich paraolimpijczyków z ceremonii otwarcia igrzysk, opublikowane na oficjalnym profilu Paraolympic Games.

Niespodziewanie kadr stał się najczęściej udostępnianą fotografią na polskojęzycznym Facebooku. Do dzisiaj udostępniło go ponad 30 tysięcy osób. Ponadto ponad 8 tysięcy osób poubiło ten post.

Organizatorzy planują przesłać tę informację do naszych paraolimpijczyków, aby ci mieli świadomość, że – pomimo braku transmisji telewizyjnej zmagań sportowców – mają w kraju szerokie wsparcie i doping.

Aktualnym celem jest uzbieranie 80 TYSIĘCY udostępnień, czyli zebranie całego stadionu olimpijskiego i przesłanie tej informacji do naszych sportowców w Londynie.

Aby udostępnić zdjęcie wystarczy kliknąć w link, a następnie wybrać opcję Udostępnij: https://www.facebook.com/photo.…

I tyle.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

19 Replies to “(AKCJA) Najpopularniejszy post na polskim Facebooku. Udostępnisz?

  1. Szkoda, że nie mogą mieć świadomości, że cały kraj na nich patrzy. Niech przynajmniej mają, że cały kraj o nich myśli i im kibicuje!

  2. Dla Nich, godne reprezentowanie kraju z godłem na piersi. to najwyższe wyróżnienie. Oto prawdziwi sportowcy i na Nich zawsze możemy liczyć. Brawo!!! A media – szkoda słów i czasu.:((((

  3. akcja marketingowa, czy nie, szacun, że ktoś się zainteresował Paraolimpiadą, a nie poszła w zapomnienie. Idąc Twoim tokiem myślenia powinno się bojkotować telewizje, za np. jakiś mecz, bo przecież przez to dany kanał podwyższa sobie oglądalność! jak śmie to robić!

  4. a ja się zgadzam w 100% z Korwinem – jednak polcem oryginalny tekst jego wypowiedzi, a nie manipulacje innych mediów !!!

  5. ………………..kiedyś ; igrzysk i chleba ! aby zając publikę …………….dzisiaj ; koślawe igrzyska ..bez chleba ” w PL

  6. Na Astrze 2 pozycja 28,5 stopnia – Paraolimpiada transmitowana na 5 kanałach telewizyjnych FAT-niekodowanych !!!!!. Olimpiada 2012 była transmitowana na ponad 20 kanałach – ( piłka wodna , hokej na trawie – wszystko czego nie było w polskiej TV , skoki do wody, gimnastyka itd. piłka nożna kobiet powtórzę wszystko czego nie było w polskiej TV ) oczywiście wystarczyło tylko przestawić talerz satelitarny o parę stopni w lewo patrząc od tyłu anteny satelitarnej ( bardziej na wschód od kierunku na hotbirda ) Oczywiście Amber Goldy Tuski gadające głowy są ważniejsze. Kanały sportowe pojawiają się okresowo jest Olimpiada nadajemy !!!!!! Jest Paraolimpiada włączamy parę kanałów i nadajemy !!!!!!. Po imprezie kanały są wyłączane i to wszystko. Nadający BBC i inni robią to dla ludzi !!!!!!. Gównorządzący Polską nie włączą programu katolickiego dla połowy narodu !!!!!!!!!!!! to i po co mają włączyć retransmisje olimpijskie , lepiej: sędzia wojewódzka kuba obraduje dlaczego ja wspomnienia z !!!!!

  7. Tak to prawdziwi sportowcy najwyższy czas aby ci “pełno sprawni” brali z ich uporu i zaangażowania,i determinacji PRZYKŁAD.Stracilibyśmy my kibice mniej zdrowia oglądając zawody.

  8. Czy w paraolimpiadzie może starować Bjergen – moim zdaniem tak w biegach dłuższych na pewno zaliczyła by komplet medali !

  9. oj ludzie ludzie, podziwiam paraolimpijczyków, za ich trud i upór, ale tak nawołujecie, że media nie spełniają swojej powinności, że nie ma transmisji, Czy faktycznie oglądalibyście ich zmagania?! Dla przykładu zobaczcie naszego brązowego medalistę skoku w wzwyż. Zastanówcie się… Przeczytajcie też cały (podkreślam cały) artykuł Korwina o paraolimpiadzie i to, jak wynik paraolimpijczyków jest przeliczany wg. różnych wskaźników… Chylę czoła dla tych ludzi za ich siłę woli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *