Jest piękna, ma cudowny głos i zarabia dziesiątki milionów dolarów rocznie. Wokalistka Beyoncé Knowles daje sobie doskonale radę na Facebooku. I jest chyba rekordzistką w kategorii “Zdjęcia od fanów”.

Otóż na fanpejdżu Beyonce http://www.facebook.com/beyonce fani umieścili grubo ponad 2 tys. fotografii, właściwie wszystkie z artystką w roli głównej. Są wśród nich także te ekskluzywne – z koncertów w różnych częściach świata. Czasem ich jakość pozostawia jednak wiele o życzenia.

Co jeszcze na fanstronie? Wyczerpujące info o Beyonce – życiorys piosenkarki zapiera dech w piersiach. W Polsce z takimi dokonaniami dostałaby już pewnie order Orła Białego. Oprócz tego dużo filmów z sesji zdjęciowych i zza kulis teledysków Beyonce.

Niestety jakość postów wrzucanych rzekomo przez pannę Knowles pozostawia wiele do życzenia. Administratorzy fanstrony nawet nie wysilają się, żeby notki chociaż przypominały posty pisane przez gwiazdę. Powinni się od Gagi http://www.facebook.com/ladygag… uczyć. Ale warto do klubu Beyonce na Facebooku się zapisać. Choćby dla lansu.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Beyoncé ma już ponad 6 milionów fanów! Dogoni Gagę?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *