Cyfrowy Polsat szuka na Facebooku statysty, który zagra w reklamie superszybkiego internetu LTE. Pierwszy etap castingu trwa do 20 listopada, więc jeszcze zdążycie powalczyć o angaż.

Zasady są proste. Zadaniem konkursowicza jest dodanie filmu, który zaprezentuje aktywność z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu sportowego (np. deskorolki, rolki, hulajnogi, itp.). Nie ma limitu dodawanych filmów.

Do drugiego etapu konkursu zostanie zakwalifikowanych sto najwyżej ocenionych przez użytkowników Facebooka nagrań. To prawdziwa bitwa o “lajki”.

W kolejnym etapie komisja konkursowa z dziesięciu najlepiej ocenionych filmów (tu także liczą się “lajki”) wyłoni zwycięzcę, który weźmie udział w reklamie internetu LTE. Pozostali finaliści otrzymają nagrody pocieszenia – kubki, koszulki, pendrive’y i plecaki. Drugi etap potrwa do 4 grudnia.

Zabawę znajdziecie tu: https://www.facebook.com/cyfrow…

Póki co najlepszy konkursowicz zgarnął 228 “lajków” zaś pierwszą dziesiątkę zamyka nagranie, które polubiło 65 użytkowników. Aby załapać się do pierwszej setki wystarczy zdobyć trzy “lajki”.

Pamiętajcie, że decydując się na wzięcie udziału w konkursie wyrażacie zgodę na bezpłatne wykorzystanie Waszego filmu oraz wizerunków osób w nim utrwalonych we wszelkich materiałach promocyjnych organizatorów zabawy! Szczegóły w regulaminie: https://apps2.socializer.pl/pol…

Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *