Blisko 100 tysięcy osób wiedzionych smakiem i zapachem czekolady zostało http://www.facebook.com/Czekola… czekoladoholikami. Strona fanowska jest słodka i poprawia humor jak tytułowa czekolada.

Zdjęć tu niewiele ale przecież każde dziecko wie, jak wygląda kakaowy przysmak. Czekoladoholicy to dużo informacji o ulubionym frykasie i mnóstwo quizów. I nawet nie pytajcie mnie, co w tych quizach jest nagrodą. Poza tym fanpejdż serwuje nam mnóstwo więdzy tajemnej o czekoladzie. I gwarantuje WAM, że wszystkiego o niej nie wiecie.

Ostatnio strona fanowska przeprowadziła plebiscyt Czekoladoholicy CUP 2010, który polegał na potyczce największych światowych producentów brązowego przysmaku. Wygrała MILKA, zdobywając ponad 68 procent głosów oddanych w finale.

Fanpejdż Czekoladoholicy potrafi rozbawić postami na tablicy. “Nie po to ciężko pracujemy nad słodzeniem naszej krwi czekoladą, aby bezkarnie piły ją komary!” – czytamy na stronie. Złośliwe owady zawsze można załatwić krwią wymieszaną… z czekoladką alkoholową. Padnie jak mucha.

Dowiedz się, czy czekolada może się zepsuć po upływie terminu do spożycia.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *