Królowa z miasta Ciechanowa zmieniła na Facebooku status związku. Dodzieńka nie jest już “zaręczona” tylko “wolna”. Radosną nowiną panna Dorota podzieliła się ze światem wczoraj, tuż przed północą.

Fani (bo pewnie Doda przyjmuje do znajomych wszystkich jak leci) i tak kochają jej inteligentną mość: “Jeśli coś kochasz, daj temu wolność – gdy wróci, jest na zawsze Twoje, jeśli nie, nigdy nie należało do ciebie” – komentuje Anna, “Wierz mi, że to nie chwyt marketingowy. Naprawdę od siebie odeszli i czy wrócą do Siebie tego nie wie nikt.
Nadal nie wiadomo z jakiego powodu się rozstali” – uważa Tamara. “Zawsze mogło być gorzej” – konstatuje Gabriel.

Z doniesień medialnych wynika, że to Adam Darski zerwał z Rabczewską przez telefon. Tak się Szatan odpłacił za szpik. Można Dody nie lubić i nie szanować, ale faktem jest, że to ona namówiła tysiące Polaków do oddawania szpiku. A Darski wyzdrowiał, powywoływał duchy, założył pentagram, powydzierał się do mikrofonu i porzucił narzeczoną. Ciekawe, z kim się teraz Nergal zwiąże? Podobno sam Belzebub chce romansować z szarpidrutem.

Doda ma swój profil tu: http://www.facebook.com/profile… . Jeśli nawet ktoś się pod nią podszywa, to doskonale sobie radzi. Wyrolował już ponad 3,5 tys. osób, w tym mnóstwo tych popularnych. Sprawdźcie listę znajomych.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Doda na Facebooku: Jestem wolna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *