Już za kilkanaście dni 24 czerwca Dzień Przytulania. To fajne święto zainicjowane także na Facebooku.

Swój udział w wydarzeniu możecie potwierdzić na wielu stronach, m.in. tu: https://www.facebook.com/event.… i tu: https://www.facebook.com/event.… dołączając tym samym do tysięcy spragnionych czułości użytkowników Facebooka.

– Przytulanie to najprostszy sposób, by podarować drugiemu człowiekowi odrobinę ciepła. Nie wymaga szukania odpowiednich słów, nie trzeba się go uczyć ani ćwiczyć, nic nie kosztuje. Potrafi za to wiele: poprawia humor, dodaje wiary w siebie, daje poczucie bliskości i kontaktu z drugim człowiekiem – zaznaczają pomysłodawcy ustanowienia polskiego Dnia Przytulania, którzy starają się, aby święto na stałe zagościło w naszym kalendarzu. Na specjalnie stworzonej stronie zbierano nawet podpisy popierające tę inicjatywę http://www.dzienprzytulania.pl/ .

Ci, którzy zadeklarowali, że 24 czerwca będą się tulić, są raczej oszczędni w komentowaniu wydarzenia: “Je*ać przytulanki. Hodujmy jednorożce” – proponuje Ewa, “Obowiązkowo, koniecznie, bo niedługo zapomnę, jak to jest, gdy się tuli do drugiego człowieczka 😉 a tak bardzo mi tego brakuje” – pisze Agnieszka, “W tym dniu będę tulić się do poduszki” – deklaruje Małgorzata. Większość wpisów to uśmieszki i wykrzykniki, ale liczba uczestników jest imponująca.

A może… użytkownicy Facebooka są już zmęczeni wszelkiego rodzaju świętami organizowanymi na portalu?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

2 Replies to “Dzień przytulania (nie tylko) na Facebooku – obchodzisz?

  1. hym ja bym przytuliła mojego ochroniaza w Biedronce to taki sklep ,,,ale on mnie oniesmiela ale prawie zakochałam sie w gosciu ,,,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *