Spośród erotycznych bajerów na portalu na szczególną uwagę zasługują dwie aplikacje. Jak zwykle anglojęzyczne ale to mowa uniwersalna. Więc pewnie w łóżku też się sprawdza.

“How Sexy Is Your Name Calculator” http://www.facebook.com /apps/application.php?id=4673474311 tylko w ciągu ostatniego miesiąca przyciągnęła około 370 tysięcy fejsbukowiczów. Aplikacja jest niekwestionowanym liderem wśród aplikacji erotycznych. Gadżet oblicza seksowność imion użytkowników Facebooka. Moje imię jest “Preety Sexy”. Dla porównania – imię Katarzyna jest “Too Too Sexy” a Jarosław “Damn Sexy”. Boję się wpisywać Bronisław…

Sprawdźcie jeszcze, którą seksualną pozycją jesteście. Głupie? Ale podobno sprawdza się w łóżku. Aplikacja “Which sex position are you?” http://www.facebook.com/apps/ap… zajmuje wśród aplikacji erotycznych siódme miejsce. Na podstawie quizu gadżet oblicza, jaką seksualną pozycją jest fejsbukowicz. Przyznam się od razu, że ja jestem pozycją na jeźdźca. “Which sex position are you?” zwabiło około 25 tysięcy użytkowników w ciągu ostatniego miesiąca.

Nie ma to jak od rana porozmawiać o przyjemnych sprawach. Erotyczne aplikacje na Facebooku mogą skoro świt rozpalić Wasze zmysły i zmusić do powrotu do sypialni. Tylko się nie spóźnijcie do pracy!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Erotyczne aplikacje na Facebooku. Którą wybierzesz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *