Gratka dla miłośników spoglądania w niebo. Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja ‘Nocy Spadających Gwiazd’. Jak zwykle z tej nietuzinkowej okazji organizowane jest społecznościowe święto.

Zadzierać głowę należy od 12 do 25 sierpnia.

Niniejszym oddajemy głos organizatorom eventu https://www.facebook.com/events… :

“Czy komuś trzeba przedstawiać to wydarzenie??!! 🙂 Jedna z największych akcji na Facebooku w Polsce, która zjednoczyła ponad 200 000 poławiaczy marzeń w 2011 roku! Pełna dobrej energii, nadziei i pozytywnych myśli! :))

Jesteś marzycielem i masz głowę pełną życzeń do spełnienia? To wydarzenie jest dla Ciebie! Sierpniowe niebo ponownie zapłonie nad Polską w malowniczym spektaklu spadających gwiazd. Dołącz do 3-ej, oficjalnej NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD (Night of Falling Stars) i propaguj ideę spoglądania czasem do góry 😉 Szczególnie w okresie jednej z najpiękniejszych nocy w roku!

Spadające gwiazdy to resztki roju perseidów spalających się w atmosferze Ziemi. Największą aktywność na niebie będzie można zaobserwować od 20:00 do 6 rano. Samo zjawisko będzie można oglądać jeszcze do około 25 sierpnia 2012″ – informują inicjatorzy pospolitego ruszenia.

Swój udział w wypatrywaniu perseidów zadeklarowało już ponad 43 tysiące użytkowników Facebooka! Zaproszenia powędrowały w sumie do ponad 60 tysięcy facebookowiczów.

Event organizowany jest przez agencję Spice.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.