Krucjata Młodych walczy na Facebooku. Członkowie tej nobliwej organizacji sprzeciwiają się organizacji koncertu Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przypomnijmy, iż Madonna Louise Veronica Ciccone wystąpi w Polsce 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Podstarzała gwiazdka zrujnuje nasze wielkie święto.

Oto apel Krucjaty Młodych:

“Nie zgadzamy się, aby do naszego kraju zapraszano piosenkarkę “Madonnę” Louise Ciccone, która ma wystąpić 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Stanowczo protestujemy przeciwko promocji tej “gwiazdy”. Jest ona ignorantką usiłującą zbić kapitał poprzez wywoływanie skandali i promocję perwersji. Dlatego nie chcemy, aby wystąpiła na Stadionie Narodowym, wybudowanym za nasze pieniądze!

Wejdź na www.protestuj.pl i wyślij gotowy protest do organizatorów koncertu, właściciela Stadionu Narodowego i Prezydenta miasta Warszawy!

W 2009 roku było nas 24 tysiące protestujących przeciwko koncertowi pseudo-gwiazdy. Pokażmy, że w tym roku jest nas dużo więcej!” – apelują organizatorzy protestu https://www.facebook.com/events… .

Patrioci zapomnieli, że ich strajk na niewiele się zda – nikt nie odwoła koncertu Madonny. Ale protestować wolno. Demokracja ponad wszystko.

W społecznościowym strajku bierze udział ponad 3300 użytkowników. Powodzenia! Ku chwale Ojczyzny! Amen.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

15 Replies to “Facebookowicze kontra Madonna

 1. Nie wiem co ma jedno do drugiego. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie żadnych koncertów w niedzielę czy święta bo ludzie powinni iść do kościoła ?? Samym protestem nakręcają tylko reklamę koncertu. Brawo. Tego właśnie potrzeba. Poza tym raczej Polska to demokratyczne państwo i każdy ma prawo wybrać jak będzie świętował. Pójdzie na koncert, do kościoła ,czy na wiec. Zastanówcie się czy to się znowu nie obejdzie bez ocierania się o politykę. Czy kazde wydażenie kulturalne musi być tak konsekwętnie sprowadzane do problemów. Ludzie powinni nabrać więcej dystansu do życia i trochę luźniej podchodzić do wszystkiego. Nie uruchamiajcie sie tak. Przyjedzie zaśpiewa i pojedzie a 1 sierpnia będzie znów za rok….i za rok….

 2. Co za idioci. Dlaczego mają mi dyktować co i kogo mam oglądać a kogo nie. Czy ja im coś nakazuję? CZy ja każę im wierzyć np. w klamkę albo w misia? Więc niech wreszcie zrozumieją matoły że ich protest mam w d…

 3. czy dziś wierni ukrzyżowaliby znów Jezusa? wegetarianina bo celibat jest wbrew Biblii na zachodzie Europy księża maja żony dzieci wzorowe rodziny a kościoły nie stoją puste po mszach jak w Polsce tylko są jak osiedlowe domy kultury świetlice kluby sportowe szkoły przedszkola żłobki przytułki dla biednych chorych starych samotnych matek potrzebujących pełnią istotną rolę społeczną= miejsca spotkań i centrów życia lokalnej społeczności księża powinni mieć żony dzieci i wzorowe rodziny! Biblia zabrania celibatu: “Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nieprzebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o kościół boży? katolicka biblia tysiąclecia 1 list Tymoteusza 3:1 1 list do Koryntian 7:5 (

 4. V przykazanie=nie zabijaj! Jezus =wegetarianin mięso zastąpił chlebem, a krew winem, podczas ostatniej wieczerzy zamiast żydowskiej tradycji zarżnięcia baranka co nakazał też czynić uczniom na swoją pamiątkę! Żydzi zabili Jezusa- wydali go na ukrzyżowanie za HEREZJĘ czyli zerwanie z żydowskimi tradycjami, np. rezygnację z jedzenia i ofiar ze zwierząt! Jezus zabronił rybakom łowić ryby,czyniąc z nich uczniów-apostołów, mówiąc,że od tej pory będą łowić ludzkie dusze-pierwsi chrześcijanie byli wegetarianiami-nie jedli mięsa,unikali alkoholu w odróżnieniu od rzymian ,jak mówi apostoł (rzym. 14,21):będzie lepiej, jeśli nie zjesz mięsa i nie napijesz się wina gdyż używanie wina zaczęło się ze spożywaniem mięsa, po potopie.. św. paweł w I liście do rzymian rozdział 14 21 “dobrą jest rzeczą nie jeść mięsa i nie pić wina, i nie czynić niczego, co twego brata razi”

 5. cieszcie się że żyjemy w takich czasach i nie musimy oddawać naszego młodego życia za Ojczyzne, chwała BOhaterom

 6. facebook=wirus? FB-I=projekt CIA zbiera informacje o ludziach w celu ich kontroli? koniec fakzbuka:( google w wersji testowej juz go bije:) facebook to śmietnik nie przeszukiwalny googlami więc przegra:)

 7. chory kraj bo w nim są KATOLICY I FASZYŚCI (młodzież wszechpolski) Kat- lico o twarzy kata a co dał faszyzm nienawiść do wszystkich nacji Jak coś nie tak wszyscy winni nie Polacy FUJ co za naród

 8. Co mnie obchodzi wasze święto??Ja wam nie zabraniam organizować świeta przegranego powstania,więc nie zabraniajcie mi pójścia na koncert.Nie wszyscy muszą robic co wy chcecie.

 9. Ludzie dajcie spokój czy my musimy świętować wszystkie porażki jakich Polska doznała w przeszłości???? Czy musimy robić święto z głupoty naszych przodków? A ponadto czy my musimy wszyscy robić to czego chcą pseudo chrześcijańskie organizacje??Każdy ma wolną wole i może robić to co chce – chrześcijanie jakoś tego nie rozumieją i na siłę wciskają nam swoje chore przekonania.

 10. Nie macie za grosz szacunku dla ludzi, którzy zginęli całkiem niedawno przecież w PW walcząc o wolną Polskę, w której właśnie żyjecie!!! Rzygać mi się chce jak czytam te chore komentarze typu “nie mam zamiaru świętować- idę na koncert”! POgięło was już całkowicie – jesteście wyprani ze wszelkich zasad moralnych!!!

 11. A ja lubię prostytutki i piosenkarki, które robią karierę biustem. A co do historii to chrzanic Polske. Niech laleczka wbija i potańczy i pośpiewa.

 12. Witam, wczorja bylam na koncercie Madonna w Dublinie. najgorszy koncert w moim zyciu. Jesli sie zastanawiacie czy isc odradzam! repertuar bardzo kiepski i show rowniez, bardzo sie zawiodlam. Duzo ludzi wyszlo w trakcie koncertu takze to tez swaidczy o niskiej jakosci. Nie polecam

 13. A cóż to za ‘Krucybanda Młodzieży Wszechobecnej”, która dyktuje mi, kto i kiedy ma wystąpić na naszym Stadionie Narodowym , wybudowanym za nasze pieniądze. Słowo: PERWERSJA powinna być rozumiana dosyć szeroko (dla niektórych wypicie jednej butelki piwa to perwersyjny objaw alkoholizmu) i zależy od tego , jaki stopień “zaśmiecenia umysłu” dany delikwent-obserwator ma. Demokracja daje wiele swobody, ale nie wolno nikogo obrażać (również przykład z obrażaniem (chyba) małej Madzi z latających podwórek różańcowych (czy coś w tym stylu)). Jak ktoś chce, to może pójść świętować kolejną rocznicę Powstania, Zakończenia , itp. . Jego swobodny i nieprzymuszony wybór. MŁODZIEŻY – to za KOMUNY dyktowano nam kiedy, jak, gdzie i z jakimi uśmiechami mamy pójść na kolejny POCHÓD, MANIFESTACJĘ. Dajcie sobie i D…. siana. Również AMEN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *