Są na świecie zespoły, których nie trzeba nikogo przedstawiać. Do nich z pewnością można zaliczyć kultowy brytyjski zespół Sex Pistols. Zapraszamy do fanklubu Pistolsów na Facebooku.

Ci panowie lubili szokować. “God save the Queen, she ain’t no human being, there is no future in England’s dreaming” – wyśpiewując m.in. te słowa muzycy Sex Pistols narazili się swoim rodakom, ale rewolucyjne teksty połączone ze świetną muzyką i nietuzinkowym imagem scenicznym uczyniły z Sex Pistols muzyczną legendę.

Stronę fanowską punkowych buntowników znajdziecie tu: http://www.facebook.com/pages/T… . Co warte podkreślenia – fanpejdż założyli Francuzi i wszystko wskazuje na to, że nie jest to oficjalny fanklub Pistolsów na Facebooku. Zresztą jeden z użytkowników serwisu przywłaszczył sobie nazwę “Sex Pistols”, a fanpejdż nie dorobił się jeszcze własnej nazwy. Może admin-żabojad nie wie, jak to załatwić?

Strona jest mocno zaniedbana, a szkoda. W galerii zdjęć głównie roznegliżowane panienki i garstka fotografii związanych z zespołem. Na Tablicy śmietnik i tony spamu. Fanów ponad 535 tysięcy, więc jest dla kogo spamować. Jeśli ktoś z Was zna admina strony, niech go za karę szturchnie.

Mimo fanpejdżowych niedociągnięć zachęcamy Was do polubienia. Choćby na złość księciu Williamowi i jego narzeczonej Kate Middleton.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

14 Replies to “Fanklub Sex Pistols zaprasza

  1. umarla dziewczyna. On ja zakopal w ziemi jak jeszcze byla zywa. Gdy ja zakopywal, powtarzal ciagle, “permanent cba pl”. Skoro juz przeczytalas/les slowa ktore wypowiadal, poznasz ta dziewczynke. W srodku nocy, bedzie na twoim suficie. Udusi Cie w ten sam sposob jak uduszono ja. Rozeslij to 10 osobom i znajdź w internecie adres który szeptał chłopak, a moze Cie zostawi w spokoju sory ze wklejam ale przeczytalem i wzbudzilo to we mnie niepokój :/ sorka

  2. Kocham ich:D Wszystkie teksty na pamięć i ich życiorysy xD ahhh…. tylko szkoda,że sid’a nie ma już z nami:(

  3. Na pewno legendarny zespol ale muzyki swietnej nie robili jakoscia brzmienia daleko im do Pink Floyd a gitarzysci nie mieli techniki i polotu jak np Keith Richards 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *