Tego pana specjalnie przedstawiać nikomu nie trzeba. Reżyser, aktor, scenarzysta, muzyk, producent, kompozytor, geniusz, okularnik, propagator marki Ray Ban, obiekt seksualnych westchnień milionów pań. Witajcie w kąciku adoracji Woody’ego Allena. Zapraszamy do zabawy.

Co prawda na Facebooku miłość do okularnika można wyznawać na niezliczonej ilości stron, ale my skupimy się na dwóch największych: tej http://www.facebook.com/dir.woo… i tej http://www.facebook.com/pages/W… – łącznie zrzeszają blisko milion fanów pana Allena.

Trudno się przebić przez te wszystkie wyrazy uznania dla jego twórczości. Jak widać – miłośnicy twórczości Woody’ego patrzą na jego filmowe dzieła zupełnie bezkrytycznie. Mamy to samo – każdy film, który stworzy, jest dobry. Zabawny i ujmujący. To łączy go bez wątpienia z Andrzejem Wajdą i Władysławem Pasikowskim. I Agnieszką Holland.

“Woody Allen jest królem komedii”, “Jest numerem jeden”, “Twoje poczucie humoru jest po prostu genialne” – to tylko niektóre z komentarzy na cześć sędziwego już Allena.

Dotychczas Woody wyreżyserował ponad 40 filmów. Który z nich jest Waszym ulubionym? Fejsik uwielbia “Klątwę skorpiona”.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Fanklub Woody’ego Allena – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *