Takiego konkursu jeszcze redakcja Fejsika nie widziała. A jeśli przegapiła, to uprzejmie wszystkie Panie przeprasza. W potyczce “Zgrana Paczka na Facebooku” mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne płci żeńskiej, które w dniu rozpoczęcia konkursu ukończyły 18 lat – oficjalnie informują organizatorzy. Więc to nie przelewki.

“Zgrana Paczka” to konkurs drużynowy. Zaczyna się od polubienia fanstrony Chipsletten http://www.facebook.com/chipsle… ale to dopiero początek. Chcąc wygrać weekend w SPA pełnoletnia dama powinna założyć trzyosobową ekipę składającą się z trzech fejsbukowych przyjaciółek. Do drużyny zaprosić można dowolną liczbę psiapsiółek jednak tylko dwie z nich, które jako pierwsze potwierdzą zaproszenie, dołączą do konkursowej ekipy.

Damska olimpiada rozpoczęła się 19 sierpnia i potrwa do 23 września. Co tydzień organizatorzy opublikują quiz zwierający pytania o każdej z członkiń drużyny. Będą liczyć się szybkie i poprawne odpowiedzi. Drużyna, która zbierze największą liczbę punktów, pojedzie limuzyną na niezapomniany weekend do SPA. Poza tym co tydzień najlepsza ekipa dostanie kupony na wizytę w restauracji. Jest więc o co walczyć.

Organizator zastrzega sobie możliwość wykluczenia uczestniczek konkursu, w stosunku do których powziął podejrzenie, iż działają one w sposób sprzeczny z zasadami opisanymi w regulaminie lub w sposób naruszający powszechnie obowiązujące przepisy prawa. Brzmi trochę groźnie ale co tam. SPA to SPA. I nie ma to tamto. Do roboty, drogie Panie!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Feministyczny konkurs na Fejsie. Do wygrania weekend w SPA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *