Piesek Marka Zuckerberga ma poważną konkurencję na Facebooku. A to dlatego, że od niedzieli swój fan page na Facebooku ma kotka… Natalii Lesz. Kicia Lesz, bo tak wabi się pupilka aktorki i wokalistki, rozpoczyna podbój społecznościowego imperium. Uda się?

To zależy tylko od Was. Zapewne przez niektórych promowanie własnego zwierzaka na Facebooku zostanie uznane za nadmierny lans, ale skoro to samo robi Mark Zuckerberg https://www.fejsik.pl/Pies-szefa… , to dlaczego Natalia Lesz ma być gorsza?

Póki co fanstrona https://www.facebook.com/KiciaL… świeci pustkami. Informacji niewiele: “Oficjalny Fan Page Kici Lesz. Oficjalnego kota Natalii :)”. Ale przynajmniej wiadomo, że chodzi o tego konkretnego kota.

Okazuje się, że aktorka nie poprzestanie na kociej fanstronie: “Fan page kota to dopiero początek. Planuję odpalić jeszcze fan page samochodu, mieszkania, taty i sąsiadki z drugiego piętra….Pani Marysiu-pozdrawiam!” – napisała na Facebooku Natalia.

Fajnych fanstron nigdy za wiele. Kuba Wojewódzki powinien wystartować z fan pagem własnego ego, Doda spokojnie poradziłaby sobie z lansowaniem tatuaży a Kora Jackowska – suczki Ramony.

Czekamy na efekty.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

15 Replies to “(FLESZ) Fan page kota polskiej gwiazdy. Przesada?

  1. zakazaliśmy trzymania w domach krów świn kur pora na koty i psy niehigieniczne barbarzyństwo robaki płaskie, nicienie, tęgoryjce, lamblie i przywry grzybica niesprzątane psie odchody to zagrożenie epidemiologiczne miast!! A właściciele upodabniają się do psów:) brudzą hałasują wegetarianie nie zjadają nie męczą zwierząt! głodni ludzie umierają bo karmicie psy!

  2. Gwiazdy są jak prostytutki muszą się podobać by się sprzedać to niewolnicy fanów podniecających się tym co udają polskie”gwiazdy”i programy to kopie np Big Brother Brzydula Doda=farbowana blond kopia M.Monroe Madonny B.Spears, tak samo w rapie, metalu popie disco itp. i tv/filmach (Big Brother, Brzydula, Milionerzy, Niania, Mam Talent)

  3. bardzo dobry pomysl. nie jest prawda ze jej nie lubia wszyscy a na tym autor oparl ten artykul. smiec jakim jest fejs jest idealnym narzedziem do prezentowania wlasnie takich “z dupy wzietych” tresci. moim zdaniem wszystko na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *