25 Replies to “(FLESZ) Nergal i ksiądz Adam Boniecki razem na Facebooku

 1. Na koncertach targa Biblię, oczernia Boga, a tu się uśmiecha jak niewiniątko. Obłuda! A Bonieckiemu jak widać to wcale nie przeszkadza. Jak by mu żonę zgwiałcił to też by się z nim fotografował.

 2. Proszę księdza, ja księdza nie rozumiem. Czy Pan Nergal nie obraża uczuć religijnych księdza? Czy Biblia jest księdzu tak samo bliska jak Nergalowi?

 3. No cóż. Wiadomo że sami księża nie wierzą w żydo zombiaka tylko opowiadają o nim bajki za kasę więc ten jeden czemu miał by się oburzać że ktoś podarł starą książkę z tymi legendami

 4. wszystko fajnie, tylko szacunek powinien być obu stronny – jak nargal przestanie obrzaać chrześcijan i drzec biblie to prywatnie może sobie wierzyć w co chce, dlaczego to tylko katolicy musza być tolerancyjni a wszelkie barachło moze ich obrazać. Jak dla mnie ksiądz Boniecki postąpił nieodpowiedzialnie

 5. a moim zdaniem raczej niewiele są warte uczucia religijne, które ot tak da się obrazić albo nimi wstrząsnąć. To dopiero jest obłuda jeśli wierze “prawdziwego” katolika zagraża Nergal, Doda, bilbordy czy w ogóle coś tam. Ks. Boniecki jest przykładem raczej opoki wiary, na której kościół może spokojnie trwać, a bramy piekielne nie zwyciężą go. A Nergal? – Nergal to całkiem inteligenty i sympatyczny człowiek, który ma inne poglądy niż katolickie i nie wstydzi się tego. Czy to powód do tego żeby negować jego wartość jako osoby?!

 6. Nergal glupia menda szydzi z kosciola a teraz leci zdjecie robi z ksiedzem? bo juz nie wie jak slawe zdobyc? hmm no ksiedza po czesci rozumiem pewnei chce go nawrocic ale zeby bronic takiego sataniste zamiast potepic jego postepowanie,

 7. Wierze nie zaszkodzą Nergal, Doda, bilbordy, ksiądz, któremu dzieci liżą kolana, biskup Jarecki czy ksiądz Boniecki, bo prawdziwy katolik wie, w kogo wierzy. Ale czy te sytuacje naprawdę nie wzbudzają uczuć związanych z religią? Ja inaczej rozumiem słowo “opoka”. Szanuję niekatolickie poglądy Nergala, ale po co fotka z katolickim księdzem. Nergal to jest manipulacja! Księże Boniecki po co Ksiądz to robi?

 8. Ksiądz to że jest księdzem nie oznacza,że jest nieomylny czy wręcz idealny itd. jest jak każdy z nas, ma swoje słabości,pokusy itd. itp. diabeł niejedno ma imię, tydzień temu minęła 28 rocznica śmierci księdza Jerzego Popiełuszki zamordowanego przez służby i ludzi którzy dziś bronią Bonieckiego i atakują innych księży takich jak np. wielki Patriota ks. Isakowicz-Zaleski.

 9. I co dziwicie się Bonieckiemu. A co powiedział Jezus, kiedy chciano ukamienować nierządnice? Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień …

 10. Szkoda głąby , ze nie dostrzegacie kultury i wielkości najmądrzejszego w tej chwili kapłana w Polsce jakim jest niewątpliwie Boniecki. To wy jesteście mali i głupi , a o was jako katolikach nie wypowiem się , bo musiałbym użyć bardzo brzydkich słów.

 11. żałosny wizerunek niby-ksędza Bonieckiego. Dostarczył kolejnego dowodu, kim tak naprawdę jest. Ani honoru ani godności, wszędzie się tacy trafiają. Ten człowiek upokarzał kościół , czyli wszystkich katolików wyjątkowo dotkliwie. Nie wątpliwie idzie na zatracenie, i wymaga naszej modlitwy.

 12. CZY SPOTKANIE Z ADAMEM DARSKIM ALBO PODANIE MU POTEM RĘKI PRZY POWITANIU WYMAGA POTEM WIZYTY U EGZORCYSTY!!!! Pytam tych wszystkich baranów, co uważają że jak ksiądz spotkał się z facetem, który pogubił się w życiu, przebiera się za głupka kiedy nie ma już Hellowen, do tego zwodzi bezmyślną młodzież, to: CO W TYM JEST ZŁEGO, ŻE MAJĄ WSPÓLNE ZDJĘCIE??? A gdyby Ksiądz Boniecki nawrócił Nergala, to kto z was by go przeprosił????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *