Zobaczcie, jak się pracuje w największym portalu społecznościowym świata. Turyści coraz częściej podróżują do Kalifornii tylko po to, żeby wpaść w odwiedziny do Marka Zuckerberga. I zobaczyć siedzibę Facebooka. A później dzielą się swoimi fotograficznymi wspomnieniami.

Po raz kolejny przekonujemy się, że w imperium Marka Zuckerberga najważniejszy jest pracownik. Podczas gdy w większości naszych firm pracownicy walczą o kawę, podkradają sobie kubki, mleko i cukier, w Facebooku wszystko do jedzenia i picia jest za darmo. Zdrowe żarcie za friko i napojów bez liku. Wszystko pod świecącym logo portalu społecznościowego.

Takie bonusy na pewno sprawiają, że atmosfera w biurach FB jest miła a pracownicy – wyluzowani. Doliczmy do tego zarobki – w Facebooku zarabia się średnio 110500 dolarów rocznie, czyli ponad 330 tysięcy złotych.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

9 Replies to “Foto-wycieczka po siedzibie głównej Facebooka

  1. klocek do klocka i powstaje facebook, nasza płaszczyzna komunikacyjna 🙂 najnowsza, najprawdziwsza, wolna, robiona dla usera przez usera Like it!:D

  2. Zauważcie tylko, proszę Was, że ludzie potrafią tam sobie na takie standardy zasłużyć. Ile mamy w Polsce ludzi pokroju Zuckerberg, Saverin, mało tego prędzej by ich wyśmiano niż z nimi współpracowano. Wolicie nachlać się w pierwszym lepszym pubie, bądź cały dzień przesiedzieć przed kompem to sie nie dziwcie później że nie macie standardów amerykańskich, ba co więcej nigdy nie będziecie mieć, to już kwestia polskiej mentalności. Ave !

  3. Niedługo ten cały facebook przeje się większości świata jak nasza-klasa Polakom… Zauważcie jak łatwo hakerom byłoby opanować dużą ilość komputerów przez facebook’a

  4. Facebook to wielkie nudy ,niczego dobrego nie można się nauczyć…to jak jeździć przez całe życie małym fiatem,,,,

  5. Byłem na FB prawie rok i nic ciekawego tam nie było jak tylko swoje żale,pretensje do wszystkiego,lansowanie siebie na anioła i wszechwiedzącego,nudy,nudy i jeszcze raz nudy.A po za tym jest pełna iwiligacja co się pisze i kogo się zaprasza na swoją stronę.Najgorsze jest to że nie mogę całkowicie się wylogować,czekam już pół roku i nadal loging mój może być aktywny.FB to Wielki Brat kontrolujący wszystkich ludzi którzy tam się zalogują ale wyjść z tego barachła jest bardzo trudno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *