Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest prawdziwym społecznościowym wyjadaczem. Od środy Grzegorz Napieralski odkrywa tajniki Google+ i zaprasza do nowego portalu swoich znajomych z Facebooka.

“Takiej okazji nie mogłem sobie odpuścić. Dostałem zaproszenie na Google+ dziś i jak na razie wciąga 🙂 Trzeba mieć jednak zaproszenia… Jak ktoś z Was jest chętny to proszę o info. Dopóki nie wyczerpie mi się limit z chęcią pomogę. Trzeba mieć mail na gmailu” – informuje na swoim profilu https://www.facebook.com/grzego… Napieralski.

Znajomi są ofertą szefa SLD zachwyceni. “Jestem chętna :)” – uroczyście informuje pod postem posła Dominika. Tuż pod jej komentarzem inni społecznościowi przyjaciele Napieralskiego podają adresy mailowe licząc na zaproszenie do “Plusa”.

Boss Sojuszu Lewicy Demokratycznej wie, jak zdobywać sympatię użytkowników Facebooka. Napieralski oddał im do dyspozycji Tablicę na prywatnym profilu; tylko czasem sam coś napisze lub udostępni link do ciekawej, jego zdaniem, informacji. Wpisy Grzegorza z SLD są zawsze barwne: “Obudziłem się w Rzeszowie i oczom nie wierzę. Burza, ulewa, grzmoty. A my od około 11 zaczynamy spotkanie programowe o polityce społecznej. Cały Facebook trzyma kciuki, żeby przestało padać. Proszę 🙂 PS: Pogoda na jednym z portali pogodowych na chwilę obecną na Rzeszów – słonecznie, bez opadków… I jak tu wierzyć prognozom?” – takim postem popisał się 10 lipca. Dobry jest?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

23 Replies to “Google+ wciągnęło Napieralskiego

  1. Pcha sie Pan do polityki! Prosze powiedziec, co do tej pory Pan namacalnie zrobil dla Polski.Byl Pan wlodarzem jakiegos miasta , aby pokazac jakim Pan jest gospodarzem?

  2. Ma tyle znajomych na FB że, musi być niewyżyty.Kiedyś znalazłem gościa który na FB w zakładce zainteresowań miał ponad 2000 pozycji,to dopiero z niego lansometr.

  3. Pamiętam,jak zaczynał startować do Sejmu.Już wtedy szermował obietnicami,co to on nie zrobi!Konkordat miał likwidować! Po wyborach-KAŻDYCH!-gdy już osiadał w ławie sejmował-zapadał w poselski sen..bezczynności i indolencji..Ten typ tak ma;tylko marnotrawi w Sejmie nasze podatki.Nieudaczny i infantylny..Zresztą..Urban od razu się na nim poznał.Słowa o poziomie inteligencji Napieralskiego-kwituje..szerokim,znienawidzonym uśmiechem spomiędzy dwojga uszu..

  4. słaby jest…ale dzieci neostrady łatwo się urabia. Trzeba tylko zachowywać się jak one i już będą głosować. Napierek to szczwany lis farbowany

  5. Grzesiek nie przejmuj się. W Polsce jak widać jest jeszcze zbyt dużo debili, co internet uruchamiają tylko po to by Demotywatory pooglądać…

  6. Nie czepiajcie się Napieralskiego. Kim był wcześniej Tusk ? Włodarzem miasta ? Bzdety. Każdy marsz zaczyna się do pierwszego kroku i Napieralski tak właśnie postępuje.

  7. Teraz już wiem, czemu google ktoś banuje strony. To po prostu jakaś menda z SLD, która bierze w łapę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *