Zbigniew Hołdys zamknął swój fan page na Facebooku. “Żeby nie było, że to atak hackerów: sam przymknąłem swój “fanpage” na fb. Muszę odpocząć, posprzątać, przewietrzyć” – poinformował na Twitterze muzyk.

Dlaczego Hołdys uciekł z Facebooka? Kilka dni temu rockman niepochlebnie wypowiedział się o internautach, którzy protestują przeciwko podpisywaniu przez Polskę porozumienia ACTA: “Kiedy wreszcie na temat paktów ACTA, SOPA i PIPA ktoś k…a zapyta okradanych?” – napisał na stronie fanowskiej. Jego bezkompromisowość nie spodobała się internautom.

Na portalu jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać anty-fankluby Zbigniewa Hołdysa: “Nie płakałam/em po blocku od Zbyszka Hołdysa”, “Wku*wia mnie Zbigniew Hołdys”, “Hołdys, zamknij się wreszcie”, “Gdyby nie mózg, byłbym jak Zbigniew Hołdys”, “Komentarz usunięty przez Zbigniewa Hołdysa” – to tylko niektóre z nich. Na głowę muzyka spadła lawina krytyki. Dotychczas lubiany przez młodych ludzi rockman stał się wrogiem publicznym numer jeden.

O facebookowych rozważaniach Zbigniewa Hołdysa zrobiło się głośno w 2010 roku. Przypomnijmy, iż pod fotografią przedstawiającą puste wieszaki w szafie muzyk umieścił komentarz: “Widok z szafy Jarosława Kaczyńskiego. Ponurego średniowiecznego chu**”. Dlaczego rockman obraził prezesa Prawa i Sprawiedliwości? “Żaden ubek znany mi z imienia i nazwiska nie narobił tyle gnoju w relacjach między Polakami, co ten posraniec. Najbardziej parszywa postać, jaką pamiętam, a pamiętam nawet Władka Gomułkę dobrze. Powinno się go wpakować do Wastoka i wystrzelić w kosmos bez możliwości powrotu kiedykolwiek” – pisał Hołdys https://www.fejsik.pl/Holdys-na-… .

Muzyk nie tolerował na swoim fan page’u żadnych słów krytyki. “Za wycieczki osobiste wywalam bez wahania. Hejterów, homofobów, propagandzistów, ludzi atakujących innych dyskutantów – wywalam na zawsze, bez słowa uprzedzenia” – tymi słowami witał użytkowników na zamkniętej już stronie fanowskiej.

Będzie Wam brakowało Zbyszka na Facebooku?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

20 Replies to “Hołdys uciekł z Facebooka

  1. twórca? jaki on twórca? ja go znam bardziej z występów telewizyjnych, to raczej celebryta, gdzieś coś powiedział na kogoś najechał, a teraz popełnił medialne samobójstwo … spoczywał w spokoju Zbysiu 😛

  2. porownywac do eryka klaptona to jak porownac muche i slonia.ten pan chyba za skromny nie jest gdyby nie to ze kiedys mial brode w dwoch kolorach bym nie skojarzyl o kim mowa

  3. to co napisał o Kaczyńskim to CZYSTA PROJEKCJA teraz widać wyraźnie, prawda? (projekcja – przypisywanie własnych cech innym osobom)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *