To musical-niespodzianka zaprezentowany podczas konferencji o social mediach. Wyśpiewany utwór spokojnie można nazwać nieoficjalnym hymnem generacji Facebooka (i wszystkich innych serwisów społecznościowych).

Lubimy dzielić się informacjami, jesteśmy ciągle on-line, dostępni, zalogowani, zatopieni w społecznościowej aktywności, prawda? Musical “Gotta Share” z przymrużeniem oka opowiada o naszym uzależnieniu.

Zapraszamy na muzyczny flash mob, popełniony przez nowojorską ekipę żartownisiów z Improv Everywhere. Smacznego!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Hymn generacji Facebooka – genialny!

  1. Pozdrawiam wszystkich żyjących tym wyimaginowanym światem ,,f”. Zastanówcie się kim tak naprawde jesteście i do czego dążycie i przestancie robic to wszystko na pokaz.

  2. Żałosne, jak PRL-owska akademia szkolna. Żałosny poziom plastikowego, propagandowego g…na. Kolejny powód dla którego “fejsik” kojarzy mi się z dicho polo i naszą klasą w najgorszych wydaniach – pozdrawiam lans-użytkowników w 15 letnich beemkach z kconymi licznikami, tipsiary i landrynki-mandarynki.

  3. wzruszajace…lekarka, matka z bobaskiem, pan robotnik…i gornicy i hutnicy! co w tym genialnego? jakis fragment taniego przedstawienia muzycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *