Facebookowy Timeline nie przypadł Ci do gustu? Nie musisz go oglądać. Wystarczy, że przesiądziesz się na Internet Explorer 7. Jak donosi Mashable społecznościowy gigant nie przystosował Osi czasu do tej przeglądarki.

Co istotne IE7 wyświetla starą wersję profilu z błędami.

Oficjalnie portal Marka Zuckerberga zaleca userom korzystanie z “najbardziej aktualnych” wersji Firefoxa, IE, Safari i Chrome’a i ani słowem nie wspomina o starszych wersjach tych przeglądarek.

Prawdopodobnie Facebook w ogóle nie będzie wspierał IE7. I niewiele na tym straci, bo “siódemka” ma tylko 4 proc. udziału w światowym rynku przeglądarek.

Przypomnijmy, że wcześniej Facebook zignorował współpracę z IE6. W sprawie IE7 portal nie wydał oficjalnego oświadczenia.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Jak zabić Oś czasu? Podpowiadamy!

  1. IE jest tylko po to by ściągnąć najnowszą Mozille Firefox i można zapomnieć że coś takiego istnieje w naszym komputerze:D

  2. IE przypomina radzieckie tory. Żaden pociąg o standardowym, ogólnie stosowanym rozstawie osi nie może po nich jeździć. Sami na siebie uplatają pejcz. Najprawdopodobniej nazwa Microsoft odzwierciedla zawartość gaci programistów tej firmy, skoro nie potrafią ujednolicić IE z powszechnie stosowanymi przeglądarkami.

  3. Od lat nie korzystam z IE i raczej nie mam zamiaru, jeszcze kiedyś ludkowie używali tego bo mieli zainstalowane w systemie, teraz kupiłem laptopa z Windows7 a tam google chrome jako główna przeglądarka 🙂 Chcących zarabiać lub dorabiać fajne pieniądze odsyłam na betterwarepolska.wordpress.com

  4. Ja przez Internet Explorer ściągnęłam Operę ;DD Bo prawda jest taka, że do niczego innego się nie nadaje 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *