Na szczęście nie wszystkie. Z sondażu przeprowadzonego przez “Cosmopolitan” wynika, że co piąta kobieta przedkłada społecznościową aktywność nad łóżkowe igraszki i realne orgazmy. Co ciekawe ankietowane facebookoholiczki wolą tydzień celibatu od tygodnia bez Facebooka.

W badaniu wzięło udział 2 tysiące przedstawicielek płci pięknej.

Jednak panów powinna uspokoić informacja, że 80 proc. ankietowanych dam, czyli zdecydowana większość, od “lajkowania” i komentowania fotografii woli miłosne uniesienia. Nie jest zatem tak tragicznie.

Kolejne dane płynące z sondażu również są uspokajające. Prawie połowa ankietowanych woli seks od rozmów telefonicznych, zaś 70 proc. z nich rezygnuje z SMS-owania by spełniać erotyczne pragnienia swoich partnerów (lub partnerek).

I najważniejsze. 80 proc. pań, które wzięły udział w sondażu “Cosmopolitan”, zrezygnuje dla seksu z ulubionych seriali telewizyjnych. Kamień z serca i rachunek za prąd niższy. Pod warunkiem, że kochamy się przy zgaszonym świetle.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

11 Replies to “Kobiety wolą Facebooka od seksu

  1. ja proponuje skasowac tego calego facebooka przeciez to wode z mozgu robi. Nie tylko kobietom takze płci przeciwnej – jak widze zdjecia tych rozebranych kolesi napinajacych sie przed lustrem to mnie bierze obrzydzenie….z drugiej strony te rozneglizowane piz** , ktore mysla ze sa fajne a tak naprawde sa kurw*** bez szkoly:D:D po co nam takie wirtualne zabawy no po co??

  2. a przy okazji tego całego Mixera tez proponuje do smieci wyj*****:):) portal dla samotnych kur** i zni8ewiescialych narcyzow:D

  3. ty lepiej idz do szkoły polszczyzne poprawić bo z tym masz problem. a zresztą dzieci fejsa mają to do siebie że swoje marne realne żywoty rekompensuja sobie wizytami na fejsie i udawanie jaki to sie nie jest a na szkołe juz czasu nie ma

  4. Jakaś chora ankieta i ludzie sobie jaja z tego zrobili, A oni we wszystko wieżą. Jasna sprawa że sek jest lepszy niż fb. Chore.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *