Eva Elizabeth Woodrow z Brisbane w Australii jest jedną z najstarszych użytkowniczek Facebooka. Sędziwa internautka, która 10 grudnia skończy 101 lat, ma pięcioro dzieci, jedenaścioro wnuków, szesnaścioro prawnuków i prawdziwego hopla na punkcie portalu Marka Zuckerberga.

W założeniu konta na Facebooku Evie pomogła jej wnuczka, Jodie Parker. Nie obyło się bez problemów, seniorka urodziła się bowiem w 1910 roku, a kilka lat temu użytkownik Facebooka mógł urodzić się najwcześniej w 1911 roku. Wcześniejszej daty urodzenia nie można było ustawić. Po kilku mailach problem został rozwiązany i babcia Eva mogła zaznaczyć właściwy rok urodzenia.

Pani Woodrow jest cały czas aktywna – oprócz przesiadywania na Facebooku od czasu do czasu grywa na pianinie. Napisała też książkę.

Półotwarty profil społecznościowej babci znajdziecie tu: https://www.facebook.com/profil… . Eva ma 26 znajomych i co najmniej raz w miesiącu pisze coś na facebookowej Tablicy. Możemy także zobaczyć jej zdjęcia.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Kończy 101 lat i kocha Facebooka

  1. nie znam angielskiego , pozwolę sobie jednak napisać kilka słow. Bardzo cisze sie, ze Pani tak pieknie sobi radzi. To napawa optymizmem. Gratuję i pozdrawiam:) Agnieszka Marczulin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *