Jak na celebrytę przystało Kuba Wojewódzki widział już film “Jesteś Bogiem” w reżyserii Leszka Dawida. To obraz o kultowej, legendarnej grupie Paktofonika. Premiera filmu 22 września ale dzięki Kubie wiemy, że to będzie kinowy hit. Już jest.


… “bezsprzecznie nic nie trwa wiecznie” …

Wczoraj widziałem film Leszka Dawida Jesteś Bogiem. Gorzkie kino, gorzkie losy, gorzkie bloki, gorzka miłość. Kurwa, w tym filmie nawet winda jest gorzka. Najlepsze polskie kino o współczesności od czasu Wszystko co kocham, Jacka Borcucha. Przy tej opowieści 8 mila to kolorowy komiks. Brutalnie magiczny film.

k.

Napisał na swoim oficjalnym fan page’u Jakub Władysław Wojewódzki https://www.facebook.com/pages/… .

Recenzja celebryty w ciągu kilkunastu godzin zebrała ponad 16 tysięcy lajków. Może Wojewódzki powinien zmienić profesję i zostać drugim Tomaszem Raczkiem?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

14 Replies to “(KRÓTKO) Wojewódzki na Facebooku: “Kurwa, w tym filmie nawet winda jest gorzka”

  1. mówisz tak o nim bo zazdrościsz kasy?? 🙂 że nic nie osiągnąłeś w życiu nie znaczy że możesz oceniać innych… 🙂

  2. Jak tak strasznie nim rzygasz, to idź schować się w kącie swojego zakładu zamkniętego i odpal Majewskiego, Figurskiego lub tam innego Koterskiego. Peace

  3. ale tu zazdrości i zawiści^^ wie że jestem w e-polsce^^ Paktofonika i wojewódzki to jest Pionierstwo. autorytety, a wy – nie dowartościowani śmiecie – się czepianie tych co do czegoś wżyciu doszli.a wy co?

  4. a ja jestem ciekaw czy twardzi internauci piszący “Wojewódzki to dno…” są tacy twardzi żeby Panu Kubie powiedzieć to w twarz?

  5. dokładnie oceniacie kube bo sami nic w zyciu nie osiągneliście co mama i tatuś dał heheheh polskie guwno z was to jest moje zdanie a paktofoniki nie tykaj bo ci palce pałamią dzieciaku

  6. Heh. Wojewódzkiemu w twarz to może powiedzieć że jest ciotą nawet 6 latka więc nie bój się bez stresu zapewne powie mu to w twarz i kolega/koleżanka wyżej jak i ja. To tak krótko i na temat. I nie jestem śmieciem, który nic nie osiągnął tylko jednym z bardziej znanych w Polsce raperów. A zanim się zesr..acie ze zdziwienia niedowiarki co robię akurat tutaj to odpowiem Wam że jest sobota, mam wolne i “se” czytam artykuły o Pakto.

  7. Ja pier**** jeśli ktoś uważa że Wojewódzki to wartościowy autorytet to na prawdę nie widzę nadziei dla tego społeczeństwa to stary chłoptaś który dorobił się na prawde niezłej kasy ale nie prezentuje sobą niczego oprócz chamstwa chociaż przyznam czasem jest zabawny. Nie mówię tego z zazdrości bo akurat jeśli chodzi o kasę to go podziwiam ale ten człowiek nie ma wartości, gdybym miał okazje i interesowało by go moje zdanie to bym mu powiedział to w twarz ze jest prostakiem, co do Paktofoniki to juz inna sprawa na pewno mogą być autorytetem szczególnie jesli chodzi o muzyczne hiphopowe klimaty sam film na pewno wart oglądania i się na niego wybieram. Miłego bólu dupy

  8. Wojewódzki autorytet buhaha żenada albo nie masz mózgu albo matka w ciąży piła, autorytet Piłsudzki Korczak Karol Wojtyła ale nie ten wyschnięty od koksu hipokryta. nienormalny jesteś gościu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *