Ta społecznościowa gra z pewnością spodoba się wszystkim zwolennikom legalizacji marihuany. Na Facebooku wystartowała zupełnie legalna hurtownia konopi indyjskich Weeds Social Club. Na razie dostępna jest tylko dla nielicznych, ale może uda Wam się dołączyć do wybrańców?

Spróbujcie. Wersję beta gry znajdziecie tu: http://apps.facebook.com/weedss…

Weeds Social Club to gra oparta na amerykańskim serialu “Weeds” (pol. “Trawka”) – komedii wyprodukowanej przez telewizję Showtime. Jej akcja rozgrywa się w fikcyjnych miejscowościach Agrestic i Del Nar. Mieszkańcy obu tych miejscowości zajmują się kupnem i rozprowadzaniem marihuany.

Jak donosi serwis Mashable gra jest w fazie testów i na razie tylko pięćdziesięciu wybrańców zaangażowało się w ziołowy biznes na Facebooku. Pełna wersja Weeds Social Club będzie dostępna już w sierpniu – wtedy każdy zainteresowany konopnym interesem użytkownik serwisu społecznościowego będzie mógł sprawdzić, jak gra smakuje.

Twórcy Weeds Social Club zapowiadają, że w grze pojawią się bohaterowie serialu, a do zabawy będzie można angażować znajomych z Facebooka.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

28 Replies to “Legalna trawka na Facebooku

  1. teraz wystarczy zeby jakis srednio kumaty pies to wyniuchal.. i znow na wsi przybedzie kilku konfidentow.

  2. nie no gra to juz przesada,palenie zawsze bylo dobre i bedzie-oczywiscie nie chodzi tu o smak,tego nigdy i nikt nie zmienia

  3. ćpun to osoba uzalezniona fizycznie od danego specyfiku, jak mozna byc cpunem palac ziolo ktore nie uzaleznia fizycznie??, ciemnota i zacofanie 100%! POLSKO OBY TAK DALEJ

  4. jestem – mieszkam w NL nie rozumiem jak dlaczego tak pokojowy i kreatywny naród jak MY POLACY nie mamy legalizacji przeca wszyscy jarają ??????????????????????????????????????????????????????????

  5. kto sapa niech nie sapa bo buszido krąży wraz z chłodnym miwkiem które zaraz chlipne o tak o!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *